O firmie:


Telefon: 22 308 55 00

Strona: http://obronca24h.com/

Nazwa: Adwokat Mariusz Bartosiak Kancelaria Adwokacka

Adres: Aleja Solidarności 119

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-897
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Pomoc adwokacka w starciu z policją czy sądem może okazać się niezbędna. Dlatego warto wybrać miejsce i odpowiedniego człowieka, który będzie w stanie pomóc, nawet w najbardziej beznadziejnej sprawie. 

Biorąc pod uwagę polskie prawo, szukając osoby, która ma pomóc w sprawie karnej, należy skupiać się jedynie na adwokatach. Są to osoby, które posiadają najwyższy stopień przygotowania, jeśli chodzi o możliwość stawienia się w roli obrońcy. Warto jednak podkreślić, że nie tylko wiedza jest istotna podczas obrony podejrzanego/oskarżonego. Dobry adwokat powinien również mieć odpowiednie doświadczenie, które już na początkowym etapie postępowania, pozwoli mu obrać skuteczną strategię działania, która będzie w stanie doprowadzić do uniewinnienia klienta lub maksymalnego złagodzenia kary, jeśli ten dopuścił się czynu karalnego. 

Dobry adwokat z Warszawy specjalizujący się w prawie karnym powinien poza wiedzą i doświadczeniem charakteryzować się również zrozumieniem dla drugiego człowieka. Tacy ludzie pracują w kancelarii Obronca24h.com.

Współpracujący z powyższą kancelarią osoby specjalizują się w różnych gałęziach prawa karnego, co skutkuje tym, że w miejscu tym poszkodowany może otrzymać pomoc w wielu aspektach. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które poszukują pomocy z zakresu wielu wykroczeń, o które są oskarżone lub podejrzane. 

Dobry adwokat, nawet jeśli okaże się, że po popełnił zarzucane mu czyny, powinien szukać okoliczności łagodzących, które doprowadzą do tego, że oskarżony otrzyma jak najniższy wymiar kary. Dobrze, jeśli uda się zamknąć sprawę na etapie wykonania kary przy użyciu dozoru elektronicznego. W tym celu obrońca musi zdobyć wszelkie dowody pozwalające zmniejszyć wymiar kary i odpowiednio zaprezentować je przed sądem podczas rozprawy. 

Obrońca, którego wybierze osoba podejrzana już na etapie przygotowawczym powinna skontaktować się z klientem, aby móc ustalić tok wydarzeń oraz zaproponować najlepszą linię obrony. Może to doprowadzić do tego, że uda się uniknąć sprawy karnej w sądzie, a co za tym idzie, również aktu oskarżenia. 

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa

pogotowie-komputerowe24h.pl

Warszawa