Tatry to najciekawszy i najchętniej odwiedzany zakątek Polski nie tyl"/>

O firmie:


Telefon: +48 18 20 123 92

Strona: https://www.apartamenty-bellamonte.pl/

Nazwa: Apartamenty Bellamonte

Adres: Kaszelewskiego 7c

Miejscowość: Zakopane

Kod pocztowy: 34-500
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Tatry to najciekawszy i najchętniej odwiedzany zakątek Polski nie tylko przez rodaków, ale także turystów zagranicznych. Przyciąga ich tutaj nie tylko piękno przyrody, ale także bogaty i wyjątkowy folklor góralski, góralska gościnność i otwartość rdzennych mieszkańców. Jedni przyjeżdżają tutaj zimą, aby podziwiać ten rejon zasypany śniegiem i poszusować na nartach, inni wolą letnią przygodę na szlakach górskich lub podziwianie przyrody z roweru. Każda pora roku ma coś innego do zaoferowania i każda jest tutaj piękna.

Rejon ten ma doskonale rozwiniętą bazę wczasową, a wśród najnowszych i najlepiej wyposażonych ośrodków znajduje się Aparthotel Bellamonte, który oferuje luksusowe apartamenty w centrum Zakopanego zaledwie 350 metrów od Krupówek. Choć jest to właściwie ścisłe centrum, panuje tutaj cisza i spokój, a sam hotel położony jest wśród zieleni starych drzew i okolony starannie przyciętym trawnikiem w letniej porze, ale równie malowniczo wygląda zimą, kiedy krzewy znajdują się pod grubymi czapami śniegu.

Mile widziane są tutaj całe rodziny nawet z czworonogami, którym właściciele hotelu są bardzo przychylni. Z myślą o dzieciach dwa razy w tygodniu hotel organizuje animacje i zabawy dla nich, a jeśli rodzice chcieliby spędzić nieco czasu tylko we dwoje, mogą zamówić usługę opiekunki dla swoich pociech. W hotelu jest także bawialnia dla najmłodszych i plac zabaw na zewnątrz, gdzie dzieci mogą spędzać czas podczas ładnej pogody. 

Na gości czeka 31 apartamentów z jedną lub dwiema sypialniami, salonem, aneksem kuchennym, łazienką i balkonem, na którym można spędzać ciepłe letnie wieczory, oddychając górskim powietrzem. W każdym apartamencie jest darmowe łącze internetowe, a na terenie całego ośrodka jest także sieć bezprzewodowa.

Dysponując salą szkoleniową na 60 osób, swoją ofertę hotel kieruje także do firm poszukujących miejsc na konferencje i szkolenia. Po zakończeniu zajęć ich uczestnicy mogą zrelaksować się w hotelowym spa, idąc do sauny, jacuzzi, mini siłowni lub na masaż.

Pragnąc spędzić trochę czasu w tym nowoczesnym hotelu ogrzewanym wodami termalnymi i korzystającym z energii słonecznej, warto zarezerwować noclegi poprzez stronę internetową hotelu.

Data dodania: 07-04-2019
Autor: Natan Grabowski
Źródło:
https://www.apartamenty-bellamonte.pl/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Udana współpraca z prawnikiem opiera się na solidnych fundamentach. Szczególnie dotyczy to radcy prawnego, któremu często powierzamy sprawy, od których zależy tak na

PPH i U Meteor Sp. z o.o.

Białka Tatrzańska jest jednym z najmocniej obleganych przez turystów miejsc – to wieś podhalańska położona na terenie województwa małopolskiego

Firma Usługowo Transportowa WOŻONKO

Przed rozpoczęciem budowy domu warto poszukać podstawowych wykonawców, bez których cały proces nie może ruszyć. Należą do nich nie tylko ekipa budo