Niezwykle trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie w dowolnym dzisiejszym s"/>

O firmie:


Telefon:

Strona: https://notariuszszafranska.pl/

Nazwa: Kancelaria Notarialna Marta Szafrańska

Adres: Wierzbowa 5

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-853
Oceń firmę (5 z 1 głosów)Opis:


Niezwykle trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie w dowolnym dzisiejszym społeczeństwie, na które nie będzie się składać (choćby przelotny i czysto konsultacyjny) kontakt z adeptami nauk prawniczych: adwokatami, radcami prawnymi, prokuratorami czy wreszcie – notariuszami.

Wyznacznikami jakości usług, oferowanych przez tego typu specjalistów, są przede wszystkim: nienaganna uczciwość, szeroka wiedza branżowa (na którą składa się nie tylko perfekcyjne opanowanie opasłych kodeksów, lecz także orientacja w bieżącym orzecznictwie i jego dominujących kierunkach) oraz sprawne działanie w interesie klienta.

Jednym z lepszych krajowych ośrodków naukowych, kształcącym prawników, jest Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Leżący w centrum Wielkopolski, od dawna przyciąga wielu ambitnych młodych ludzi o otwartych głowach, skłonnych do ciężkiej pracy, w celu zdobycia możliwie wysokich kwalifikacji.

Jedną z dobrze radzących sobie na lokalnym rynku absolwentek tej uczelni, jest znana w Poznaniu pani notariusz – Marta Szafrańska. Po ukończonych studiach oraz odbyciu koniecznych praktyk i aplikacji, podjęła decyzję o założeniu prywatnej praktyki. W jej kancelarii możemy liczyć nie tylko na sprawną realizację czynności notarialnych, wynikających z przepisów prawa, regulujących działalność tego typu specjalistów, lecz także na darmową konsultację przed podjęciem niezbędnych działań.

Najczęściej, klienci zwracają się do notariusza w celu sporządzenia:

  • aktów notarialnych;
  • aktów poświadczenia dziedziczenia;
  • protokołów;
  • protestów weksli i czeków;
  • wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów.

Wszechstronna oferta kancelarii obejmuje jednak znacznie szersze spektrum możliwości.

Jeżeli zależy nam na rzeczowym i fachowym podejściu do naszych problemów, jeżeli szukamy notariusza, który będzie cenił nasz czas – możemy skorzystać właśnie z tej propozycji usług prawnych.

Warto pamiętać, że przed planowaną wizytą w dowolnej kancelarii, należy porozumieć się wcześniej drogą mailową lub telefonicznie, w celu ustalenia dokładnego terminu omówienia sprawy.

Data dodania: 05-01-2019
Autor: Maks Zalewski
Źródło:
https://notariuszszafranska.pl/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Syberia - z racji swej niezbyt chlubnej historii - bardzo długo uchodziła że symbol cierpienia oraz okrucieństwa. Na szczęście, dziś powoli zaczyna się to zmieniać. Coraz częściej odkryw

tesa tape Sp. z o.o.

Szybkie rozwiązania są dzisiaj niezwykle popularne. Na rynku dostępne są uszczelki gumowe samoprzylepne, które nie wymagają użycia żadnych specjalistycznych narzędzi. Są idealnym ro

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Warto odwiedzić nowo powstałą stronę internetową, która jest poświęcona budowie nowej linii tramwajowej w Poznaniu. Pod adresem tramwajnaramowice.pl będą się pojawiać najważniejs