O firmie:


Telefon:

Strona: https://www.ab-rent.pl/

Nazwa: AB-rent

Adres: Sycowska 13

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 51-319
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Usługi wypożyczalni samochodowych cieszą się rosnącym zainteresowaniem zarówno u osób fizycznych, jak i przedsiębiorców, dla których tego typu forma finansowania aut jest wysoce opłacalna. Stanowi alternatywę dla leasingu i nie wpływa na zdolność kredytową, dlatego interesują się nią właściciele małych firm bądź takich, które dopiero wchodzą na rynek. Wybierają oni spośród aut różnych marek, cechujących się doskonałym stanem technicznym. Zaufane wypożyczalnie dbają bowiem o dokonywanie regularnych przeglądów w sprawdzonych punktach serwisowych, wymianę uszkodzonych części czy dokładne sprzątanie wnętrz pojazdów po poprzednich klientach. Ich katalog obejmuje z reguły pojazdy osobowe oraz dostawcze, nieocenione w firmach przeprowadzkowych, kurierskich czy remontowych.

Wypożyczalnią, z jaką można nawiązać współpracę, jest AB-Rent. Oferuje ona wynajem długoterminowy samochodu we Wrocławiu, który ułatwia planowanie budżetu firmy i nie wiąże się z ukrytymi opłatami. Jej przedstawiciele przygotowują umowy zawierające szczegóły transakcji i chętnie doradzają, jeśli zachodzi taka potrzeba. Kontaktują się z nimi także osoby prywatne, dla których zakup auta byłby nieopłacalny.

Wypożyczalnia proponuje auta różniące się od siebie pojemnością silnika, marką, rokiem produkcji oraz wyposażeniem, które można wynajmować na parę tygodni, miesięcy lub lat. To świetne rozwiązanie w przypadku osób chcących ograniczyć formalności do niezbędnego minimum oraz wybierać spośród bezpiecznych i komfortowych w prowadzeniu pojazdów. Doceniają je między innymi przedsiębiorcy, wybierający się na spotkania z partnerami biznesowymi lub klientami bądź na branżowe wydarzenia, podczas których robienie dobrego pierwszego wrażenia jest bardzo istotne.

Data dodania: 22-01-2023
Autor: Justyna Makowska
Źródło:
https://www.ab-rent.pl/pl/oddzial/wroclaw


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:greentex24

Wrocław

greentex24

Wrocław

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Wrocław