O firmie:


Telefon: 81 524 41 46

Strona: https://www.abaksystem.com/

Nazwa: Abak System Sp. z o. o.

Adres: Wolska 11A

Miejscowość: Lublin

Kod pocztowy: 20-411
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Specjaliści z działu kadr i płac odpowiadają za kwestie pracownicze, prowadzenie dokumentacji zatrudnienia oraz organizowanie szkoleń BHP dla nowych podwładnych lub zatrudnionych w danej firmie od pewnego czasu, którzy wymagają odświeżenia nabytej w przeszłości wiedzy. Dziś nie trzeba zatrudniać ich na etat, ponieważ istnieją biura realizujące usługi outsourcingowe, które z roku na rok cieszą się rosnącą popularnością. Są bowiem opłacalne finansowo i zwiększają bezpieczeństwo prowadzenia biznesu, gdyż umożliwiają działanie zgodne z prawem. Specjaliści orientują się w prawie pracy oraz podatkowym, a zdobytą wiedzą dzielą się między innymi w trakcie spotkań konsultacyjnych, odbywających się w siedzibie lub za pośrednictwem internetu.

Zainteresowani nawiązaniem długofalowej współpracy na przejrzystych warunkach mogą zapoznać się z ofertą firmy Abak System. Jest to przedsiębiorstwo zrzeszające specjalistów, realizujących zlecenia dla klientów o różnych potrzebach. Są nimi zarówno osoby prowadzące małe firmy, jak i międzynarodowe korporacje, które nie chcą poświęcać uwagi na śledzenie zmian w przepisach. Zatrudniona kadrowa przyjmuje w Lublinie i podejmuje się naliczania wynagrodzeń, przesyłania rozliczeń do Zakładu Ubezpieczeń Społecznych oraz kontrolowania zwolnień lekarskich bądź urlopów.

Specjaliści ze wspomnianego biura kontaktują się w imieniu klientów z przedstawicielami urzędów, nadzorują szkolenia BHP i mogą pochwalić się zdolnościami analitycznymi oraz matematycznymi. Chętnie doradzają w zakresie prawa pracy i biorą na siebie kwestie administracyjne. Usługi, jakie świadczą, koncentrują się także na przeprowadzaniu rekrutacji, kontrolowaniu wypłaty wynagrodzeń, dbaniu o rozwój personelu oraz przesyłaniu korespondencji urzędowej.

Specjaliści z zakresu kadr organizują wyjazdy integracyjne, których celem jest lepsze poznanie współpracowników, na co nie zawsze jest czas na co dzień w biurze. Proponują działania dążące do podnoszenia kwalifikacji personelu, co niejednokrotnie przekłada się na zyski przedsiębiorstwa. Kontaktują się z nimi właściciele firm chcący dowiedzieć się czegoś więcej na temat tworzenia listy płac, obliczania wysokości wynagrodzenia na czas urlopu oraz rozdzielania premii świątecznych bądź uznaniowych. Można im zlecić także przygotowywanie treści umów cywilnoprawnych oraz kart ewidencji czasu pracy.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:PolSpray

Lublin

Martyniuk Jakub Biuro Architektoniczne

Lublin