O firmie:


Telefon: 512-667-800

Strona: https://wyprawkowy.pl

Nazwa: wyprawkowy

Adres: Słoneczna 37

Miejscowość: Brzeziny

Kod pocztowy: 95-060
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Osoby kompletujące wyprawkę niemowlęcą często zastanawiają się, jakie produkty powinny się w niej znaleźć.  Ważne, by dokonywać świadomych wyborów i zrezygnować z wyrobów, które mogą negatywnie wpłynąć na wrażliwą skórę dziecka.

Jednym z ważniejszych produktów, które muszą znaleźć się w domu świeżo upieczonych rodziców, są pieluszki. Wielu opiekunów rezygnuje ze stosowania modeli jednorazowych, gdyż często przyczyniają się one do występowania alergii i stanów zapalnych. Niektóre z nich zawierają chemiczne substancje, do których należą poliakrylan sodu, dioksyny, lotne związki organiczne, syntetyczne barwniki, metale ciężkie i substancje zapachowe. Rodzice, które chcą zrezygnować z tego typu produktów, powinni zapoznać się z asortymentem dostępnym na stronie internetowej wyprawkowy.pl. Sklep oferuje wysokiej jakości pieluszki bambusowe wykonane z przewiewnej i przyjemnej w dotyku tkaniny. Są doskonale dla maluchów ze skórą skłonną do podrażnień. Dostępne tu produkty mają wszechstronne zastosowanie. Można je wykorzystać jako lekki kocyk w upalne dni. Absorbują promienie UV, zapewniają cyrkulację powietrza i komfort termiczny. Sprawdzą się też jako miękka ściereczka do wycierania buzi oraz rąk niemowlęcia. Chłoną wilgoć i uniemożliwiają rozwój szkodliwych mikroorganizmów. Z powodzeniem zastąpią śliniak i przydadzą się podczas rozszerzania diety młodego człowieka. Można je użyć również jako myjki do ciała.

W wyprawce niemowlęcej powinny znaleźć się wysokiej jakości produkty. Po pieluszki wykonane z bambusa mogą sięgnąć rodzice, których pociechy cierpią na alergie oraz schorzenia dermatologiczne. Są dobrym rozwiązaniem dla opiekunów, którzy zdecydują się na stosowanie pieluch wielorazowych.

Data dodania: 16-09-2023
Autor: Igor Grabowski
Źródło:
https://wyprawkowy.pl/pieluchy-381


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Solcraft Sp. z o. o.

Brzeziny

Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk

Łódź

AGRO-OGRODNICZY.PL

Grabów