O firmie:


Telefon: 668005179

Strona: https://adwokatboleslawiec.pl/

Nazwa: Adwokat Arkadiusz Krzemiński

Adres: Dolne Młyny 3

Miejscowość: Bolesławiec

Kod pocztowy: 59-700
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Nieznajomość przepisów prawa może być bolesna, o czym przekonało się już wiele osób. Czasem wiąże się ona ze stratami finansowymi, ale bywa też, że stawką jest ograniczenie wolności. Dlatego, nie mając nic wspólnego z prawem i nie rozumiejąc języka prawniczego, rozsądnie jest skorzystać z profesjonalnej pomocy, aby uchronić się przed przykrymi następstwami. W każdym większym mieście można znaleźć kancelarię prawną świadczącą usługi w zakresie interpretacji przepisów i nie tylko.

Osoby poszukujące fachowej porady prawnej mogą zwrócić się do kancelarii, której właścicielem jest Adwokat Arkadiusz Krzemiński, współpracujący z radcą prawnym dr Piotrem Malinowskim. Panowie udzielają pomocy prawnej mieszkańcom Bolesławca i okolic zarówno w burze, jak i przez Internet. Chcąc skorzystać z ich porad, wystarczy odwiedzić stronę kancelarii, gdzie dostępne są dane do kontaktu.

Biuro prawne specjalizuje się szczególnie w sprawach cywilnych, rodzinnych i odszkodowawczych. Wśród specjalności jest też prawo karne, a adwokat może się zająć sprawą już na etapie przygotowawczym, dbając o interesy klienta i reprezentując go przed takimi organami jak policja, prokuratura czy służby celno-skarbowe. Pomaga dorosłym podejrzanym i oskarżonym o dokonanie czynu karalnego, jak i nastolatkom. Na życzenie klienta zajmuje się wszelkimi sprawami związanymi z postępowaniem.

Oczekując pomocy prawnika, należy pamiętać, że jest on zobowiązany do zachowania dyskrecji i wszystko, co usłyszy, zostaje zachowane w tajemnicy. Także i on oczekuje szczerości, gdyż dzięki temu może wybrać najwłaściwszą strategię. Wśród usług dostępnych w tej kancelarii są m.in.

  • udzielanie ustnych porad prawnych,
  • pomoc w sporządzaniu pism procesowych,
  • reprezentowanie klientów przed sądami różnych instancji i organami ścigania,
  • przygotowywanie opinii prawnych.

Zgłaszające się po pomoc osoby otrzymają ją w takim zakresie, jakiego wymagać będzie problem, z którym przychodzą. Pierwsza konsultacja obejmująca ustalenie warunków i zakresu współpracy jest bezpłatna. Informacje o cenie pozostałych usług klienci mogą znaleźć na stronie kancelarii.

Data dodania: 17-07-2023
Autor: Tomasz Kwiatkowski
Źródło:
https://adwokatboleslawiec.pl/porada-prawna/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:greentex24

Wrocław

greentex24

Wrocław

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Wrocław