O firmie:


Telefon: 693 253 807

Strona: https://adwokatrodacki.pl/

Nazwa: Adwokat Maciej Rodacki

Adres: Mogilska 13B

Miejscowość: Kraków

Kod pocztowy: 31--54
Oceń firmę (5 z 1 głosów)Opis:


W życiu niektórych ludzi nadchodzi moment, w którym będą potrzebować pomocy adwokata. Część problemów można rozwiązywać na własną rękę, jednak inne wymagają wsparcia specjalisty, który uchroni przed niekorzystnym bądź niesprawiedliwym wyrokiem sądowym. Zawód prawnika kojarzony jest głównie z procesami, jednak trzeba pamiętać, że zakres jego usług jest znacznie szerszy. Pomaga on doprowadzać do porozumienia między stronami na drodze mediacji, nim zdecydują się one na złożenie pozwów. Klienci kancelarii nie zawsze borykają się z poważnymi problemami, ponieważ niekiedy są to sytuacje niezwiązane z popełnianiem przestępstw. Mogą one dotyczyć ustalania opieki nad dzieckiem czy tworzenia testamentów.

Kancelarie proponują doradztwo. Specjaliści w nich zatrudniani mają rozległą wiedzę prawniczą, co stanowi ogromne wsparcie w sprawach administracyjnych, karnych lub rodzinnych. Udają się do nich osoby z wątpliwościami co do słuszności planowanych kroków.  Prawnicy są nieocenieni podczas przygotowywania ważnych pism bądź umów. Tworzą dokumenty w odpowiedniej formie, które zawierają niezbędne informacje pozbawione błędów, dzięki czemu nie zostaną one odesłane do poprawki, co wydłużyłoby czas postępowania.

Adwokaci pomagają klientom prywatnym, przykładowo tym chcącym udowodnić mobbing lub nękanie przez partnera, jak i przedsiębiorcom. Sprawiają, że właściciele firm unikają zawierania niekorzystnych dla siebie umów, przez co nie są stratni. Doświadczony adwokat w Krakowie, z jakim można się skontaktować, przyjmuje w Kancelarii Adwokackiej Macieja Rodackiego. Wszyscy jego klienci mają zagwarantowane kompleksowe wsparcie, niezależnie od typu sprawy, z jaką przychodzą. Prawnicy pomagają znaleźć najlepsze rozwiązanie i redukują stres związany z nadchodzącą rozprawą. Ich obecność minimalizuje ryzyko robienia błędów lub występowania niedopatrzeń, wynikających z niewiedzy. Zainteresowani mogą zdecydować się na długofalową współpracę, proponowaną z reguły przedsiębiorcom lub jednorazowe spotkanie konsultacyjne.

Data dodania: 06-10-2020
Autor: Kamil Kalinowski
Źródło:
https://adwokatrodacki.pl/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów

GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Balice

Monitoring & IT

Kraków