O firmie:


Telefon: 608 679 149

Strona: https://adwokat-pokrywka.pl

Nazwa: Adwokat Małgorzata Pokrywka

Adres: Pamięci Sybiraków 4

Miejscowość: Kędzierzyn-Koźle

Kod pocztowy: 47-200
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Prowadzenie działalności gospodarczej wiąże się z wieloma sprawami natury prawnej. Aby uniknąć problemów wynikających z niewiedzy lub niekorzystnego splotu sytuacyjnego, warto ważne kwestie związane z firmą konsultować z adwokatem. Kontakt do prawnika, którego domeną jest prawo cywilne, gospodarcze lub pokrewne, powinien być zapisany w pamięci telefonu właściciela oraz umieszczony także w innym, widocznym miejscu na wypadek utraty danych z urządzenia.

Wsparcie, jakie może zaproponować przedsiębiorcy jurysta, to nie tylko pomoc prawna w zakresie spraw bieżących. Coraz częściej właściciel firmy, jeśli zatrudnia pracowników, musi mierzyć się z ich oskarżeniami odnoszącymi się do respektowania bądź nie praw pracowniczych. Adwokat jest w stanie opracować w takiej sytuacji linię obrony oraz reprezentować klienta podczas mediacji ze stroną pozywającą. Jeżeli jest taka konieczność, może także działać w zakresie udzielonego pełnomocnictwa, chroniąc interesy przedsiębiorcy podczas rozprawy w sądzie. Prowadzący biznes może liczyć na wsparcie prawnika również w kontaktach z rozmaitymi instytucjami. Taka pomoc jest szczególnie doceniana, jeśli stroną w rozmowach są jednostki Urzędu Skarbowego lub Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. 

Nie tylko właściciel, ale także pracownik danej firmy może skorzystać z porad prawnych. Osoby z Kędzierzyna-Koźla, poszukujące wskazówek, jakie są możliwości ochrony ich praw, jeśli chodzi o nierzetelnego pracodawcę lub uzyskanie odszkodowania za wypadek przy pracy, mogą udać się na ul. Pamięci Sybiraków 4. Pod podanym adresem działa kancelaria adwokacka, której zakres działań przedstawiono online, na stronie adwokat-pokrywka.pl. 

Podana lista świadczeń jest umowna, gdyż pracownicy mogą zapewnić pomoc w różnych, często nietypowych sytuacjach, jeśli tylko są przesłanki, że można je rozwiązać, stosując literę prawa. Priorytetem dla kadry jest zapewnienie ochrony interesów klienta, bez względu na jego status w sprawie. Obrona może dotyczyć zarówno oskarżonego, jak i powoda. Adwokaci zastrzegają sobie jednak, że z uwagi na różnorodność zadań, jakich się podejmują, przyjmując zlecenie, koszt za usługi jest ustalany indywidualnie. Proszą też o uszanowanie zasady wcześniejszej rejestracji terminu wizyty spotkania z prawnikiem, jaka obowiązuje w biurze kancelarii.

Data dodania: 22-02-2023
Autor: Natan Grabowski
Źródło:
https://adwokat-pokrywka.pl/porady-prawne/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.

Głubczyce

HSI Sp. z o.o.

Opole

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Mehl

Opole