O firmie:


Telefon: 684511922

Strona: https://adwokatpolanski.zgora.pl/

Nazwa: Adwokat Paweł Polański

Adres: Boh. Westerplatte 9

Miejscowość: Zielona Góra

Kod pocztowy: 65-034
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Doświadczona i zorientowana na najlepszą ochronę interesów klienta kancelaria adwokacka z województwa lubuskiego podejmuje się pomocy między innymi w sprawach o rozwiązanie lub unieważnienie małżeństwa. Z racji tego, iż sprawy o rozwód w Zielonej Górze wywołują między stronami sporu ogromne emocje, konieczne jest przyjęcie odpowiedniej strategii. Często oznacza to działania wyważone i delikatne, ale jednocześnie profesjonalne i stanowcze. Wszystko zależy jednak od indywidualnej sytuacji klienta, gdyż za każdym razem strategia opracowywana jest personalnie.

W każdym razie, pracujący w kancelarii adwokat zawsze dba o to, by znaleźć dla osoby reprezentowanej optymalne rozwiązanie i postarać się o to, by sąd przychylił się do jego wniosków. Pomaga mu w tym specjalistyczna wiedza, ale także duże doświadczenie zawodowe. Adwokat Paweł Polański kształcił się bowiem na wydziałach prawa, zarówno na uniwersytecie krajowym (w Poznaniu), jak i europejskim (we Frankfurcie). Efektem jest więc ponadto bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i świadczenie pełnej pomocy prawnej dla osób niemieckojęzycznych.

Adwokat cechuje się wobec klienta:

  • pełną dyskrecją,
  • empatią i zrozumieniem,
  • informowaniem na bieżąco o wszelkich istotnych kwestiach, związanych z trwającą sprawą,
  • możliwością udzielenia nie tylko porady osobistej (w kancelarii), ale i na odległość (telefonicznie lub internetowo),
  • uczciwością i przejrzystością w kwestiach finansowych (wstępne wyliczenie kosztów),
  • możliwością poprowadzenia sprawy za obniżone wynagrodzenie lub nawet bezpłatnie (w przypadku bardzo trudnej sytuacji życiowej).

Całość sprawy rozwodowej obejmuje jednak nie tylko właściwe rozprawy sądowe, ale i pomoc przy przygotowywaniu i opracowywaniu dokumentacji oraz dowodów, które sądowi będą przedstawione. Prawnik doskonale orientuje się, które fakty mają znaczenie przy tego typu sporach i które z nich mogą zaważyć o wyroku. W tym celu, przeprowadzi z klientem dokładny wywiad, podczas którego zada wiele pytań, ale i sam będzie rozwiewał wątpliwości strony reprezentowanej.

Data dodania: 16-12-2020
Autor: Kamil Kalinowski
Źródło:
https://adwokatpolanski.zgora.pl/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:STIER S.C.

Gorzów Wielkopolski

Henimax

Gubin

SEBKEN

Trzciel