O firmie:


Telefon: +48 503 300 130

Strona: http://adwokatmrozek.pl/pl/

Nazwa: Adwokat Stefan Mrozek

Adres: Plac Piastów 6

Miejscowość: Gliwice

Kod pocztowy: 44-100
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Część osób zastanawia się, czy warto rozpocząć współpracę z adwokatem podczas przygotowywania się do sprawy rozwodowej. Prawdą jest, że rozwiązanie to bywa kosztowne, jednak przynosi szereg korzyści, szczególnie wtedy, gdy dana osoba planuje ustalanie opieki rodzicielskiej lub ubieganie się o alimenty. Do zalet wsparcia adwokata zalicza się szybkość postępowania. Warto pamiętać, że rozwód wiąże się z silnymi emocjami, co oznacza, że każdy chciałby, by trwał możliwie jak najkrócej. Na co dzień adwokaci zajmujący się prawem rodzinnym, składają pozwy pozbawione braków formalnych lub innych błędów, które mogłyby wydłużyć postępowanie. Niestety dość dużo osób piszących je samodzielnie, nie umieszcza informacji o tym, czy strony podjęły próbę rozwiązania sporu poza salą sądową, co jest koniecznym wymogiem tego typu pism. Wezwanie do poprawy prowadzi do wymiany korespondencji między stroną a sądem, co przedłuża sprawę nawet o kilka tygodni.

Ponadto doświadczeni adwokaci gwarantują profesjonalizm. Udzielają konsultacji w swoich kancelariach, dzięki czemu klienci są lepiej przygotowani, przez co mniej się stresują. Na współpracę ze specjalistami warto zdecydować się zawsze wtedy, gdy w grę wchodzi obciążenie obowiązkiem alimentacyjnym na całe życie, którego nie należy lekceważyć. Adwokaci doskonale wiedzą, jakie instrumenty procesowe należy wykorzystać, by chronić interesy swoich klientów. Pomagają także wykazywać rzeczywistą sytuację finansową strony.

Wszystkie osoby chcące rozpocząć współpracę z profesjonalistami, mogą wejść na stronę adwokatmrozek.pl. Znajduje się na niej numer kontaktowy do doświadczonego specjalisty nieustannie poszerzającego swoją wiedzę. Jest to dobry adwokat w Gliwicach, który do każdej sprawy podchodzi indywidualnie. Od lat reprezentuje klientów w postępowaniach przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym, policją, prokuraturą oraz przed instytucjami administracji rządowej i samorządowej na terenie Polski. Z dużym zaangażowaniem wspiera osoby przygotowujące się do rozwodów, nie ocenia ich i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania.

Data dodania: 18-07-2020
Autor: Angelika Kowalczyk
Źródło:
http://adwokatmrozek.pl/pl/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Sosnowiec

GREENHOUSE SERVICE S.C.

Lubliniec

"Projektowanie Wnętrz" Oliwia Drobnicka

Katowice