O firmie:


Telefon: 575520690

Strona: https://adwokat-kazubski.pl/

Nazwa: Adwokat Tomasz Kazubski - Kancelaria Adwokacka

Adres: Wałowa 31

Miejscowość: Wodzisław Śląski

Kod pocztowy: 44-300
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Jak postępować w przypadku aresztowania i oskarżenia o popełnienie przestępstwa? Zatrzymanie często następuje nagle i doświadczająca go osoba nie ma czasu, by się do niego przygotować. Może nie znać aktualnie obowiązujących przepisów i swoich praw. W takiej sytuacji jedną z opcji jest skorzystanie z telefonu alarmowego i wezwanie adwokata w trybie natychmiastowym. Prawnik wyjaśni klientowi, w jakiej sytuacji się znalazł, jakie są możliwości zwolnienia z aresztu i co nastąpi dalej. Więcej informacji na temat sposobu działania tego typu usług alarmowych umieszczono na stronie internetowej pod adresem adwokat-kazubski.pl.

Osoba, która została aresztowana, powinna zdawać sobie sprawę ze znaczenia wypowiadanych przed policją słów. Jej wypowiedzi mogą być traktowane jako dowód w sprawie i potwierdzenie winy. Adwokat w Rybniku specjalizujący się w sprawach karnych radzi klientom, by rozpoczęli od drobiazgowej analizy faktów i opracowania strategii postępowania przed sądem. Dobra znajomość przepisów umożliwia świadomą walkę o uniewinnienie lub uzyskanie najmniejszego wymiaru kary. W trakcie rozprawy przydatni okazują się świadkowie, którzy mogą potwierdzić określoną wersję wydarzeń.

Co wchodzi w zakres spraw regulowanych przez prawo karne? Należy do nich między innymi spowodowanie wypadku komunikacyjnego przez prowadzenie samochodu pod wpływem alkoholu lub środków psychoaktywnych. Ponadto sprawy karne dotyczą posiadania i handlu narkotykami, prania brudnych pieniędzy oraz wyłudzenia podatku VAT. W polskim prawie przewidziano także kary dla osób, które dopuszczają się działań korupcyjnych, prowadzą zorganizowane grupy przestępcze i popełniają przestępstwa seksualne, takie jak gwałt i molestowanie.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Sosnowiec

GREENHOUSE SERVICE S.C.

Lubliniec

Adwokat Stefan Mrozek

Gliwice