O firmie:


Telefon: 795 492 446

Strona: https://opryski.com

Nazwa: Agromika Michał Kiciński

Adres: Pniewo 80b

Miejscowość: Bedlno

Kod pocztowy: 99-311
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Każda osoba decydująca się uprawiać rośliny przeznaczone do spożycia, czy to na własny użytek, czy na skalę przemysłową, musi zadbać o ich ochronę przed wpływem niekorzystnych czynników. Tych niestety potencjalnie jest wiele, dlatego nie można pozwolić sobie na brak jakiejkolwiek ochrony, a nawet w większości przypadków musi być ona wielotorowa. Oczywiście innym gatunkom roślin zagrażają inne organizmy, choroby czy czynniki, ale na przykład ochrony przed grzybami potrzebuje praktycznie każdy gatunek.

Środki potrzebne do zabezpieczania roślin uprawnych przed wszelkimi zagrożeniami znaleźć można w sklepie Opryski, prowadzącym sprzedaż internetową. Wszystkie te preparaty są dokładnie opisane, można zatem dowiedzieć się, jak się je stosuje i co dają jeszcze przed złożeniem zamówienia. Sklep oferuje m.in. fungicydy, czyli środki grzybobójcze. Należą one do najczęściej wybieranych, co ma ścisły związek z klimatem Polski. W okresie wegetacji nie brakuje wilgoci, co prawda lata coraz częściej oznaczają susze, ale wiosną wody jest wiele, co naraża różnego rodzaju rośliny na choroby grzybowe. Środki dostępne w tym miejscu pozwalają je skutecznie chronić, nie wpływając jednocześnie na ich walory smakowe czy prozdrowotne.

Dużą zaletą tej oferty jest fakt, że można w niej znaleźć zróżnicowane preparaty. Są to między innymi granulki przeznaczone do sporządzania zawiesiny wodnej, koncentraty w płynie do rozcieńczania wodą czy koncentraty do sporządzania emulsji. Każdy może zatem dobrać taką formę, jaka będzie dla niego wygodna w stosowaniu, biorąc pod uwagę swoje preferencje, narzędzia, jakimi dysponuje, rodzaj roślin, jakie chce chronić, a także rozległość upraw. Preparaty te, przy odpowiednim stosowaniu, zgodnie z zaleceniami producentów, są bezpieczne dla użytkownika.

Data dodania: 16-02-2022
Autor: Nikodem Nowicki
Źródło:
https://opryski.com/fungicydy/1/full


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Solcraft Sp. z o. o.

Brzeziny

Kancelaria Prawna Meritum Agnieszka Mikołajczyk

Łódź

AGRO-OGRODNICZY.PL

Grabów