O firmie:


Telefon: 586876055

Strona: https://www.osrodekwypoczynkowykaszuby.pl/

Nazwa: Agroturystyka Koziołkowo

Adres: Bartoszylas 43B

Miejscowość: Stara Kiszewa

Kod pocztowy: 83-430
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Udany wypoczynek to nie tylko długi pobyt w atrakcyjnie zlokalizowanym ośrodku wczasowym. Czasem nawet krótki, weekendowy wypad (samotnie, z rodziną, grupą znajomych) pozwoli zregenerować siły i znaleźć chęć do realizacji dalszych, codziennych wyzwań. Taki jedno, dwudniowy wyjazd warto zaplanować w odpowiednim miejscu. Dużym zainteresowaniem cieszą się obecnie niewielkie, ale kompleksowo wyposażone domki letniskowe, które mogą stanowić zarówno główną bazę wypoczynkową, jak i być użytkowane tylko jako lokalizacja na tani nocleg, pozwalająca na swobodne poznawanie okolic (piesze, całodzienne wędrówki, odwiedzanie pobliskich ośrodków miejskich).

Oferty domków pod wynajem są przede wszystkim dostępne w internecie. Poszukując odpowiedniego ośrodka, warto zwrócić uwagę na takie kwestie, jak możliwość zamówienia na miejscu posiłków. Jeżeli wyjazd jest zaplanowany jako weekendowa wycieczka z dziećmi, dobrze się też upewnić, czy wynajmujący może zaproponować zniżki dla nieletnich. 

Wartą uwagi propozycję ajencji na krótko i długotrwały pobyt domków letniskowych w okolicach Borów Tucholskich przedstawia na swojej stronie internetowej Agroturystyka Koziołkowo. Zaprasza singli, pary, grupy zorganizowane i rodziny do zapoznania się z dostępnymi atrakcjami, zapleczem mieszkalnym oraz gastronomicznym. Ośrodek jest w stanie przyjąć gości nie tylko w sezonie letnim. Oferuje możliwość spokojnego wypoczynku w pięknym otoczeniu o każdej porze roku.

Oprócz domków istnieje też opcja wynajmu mini mieszkań w typie holenderskim. Na terenie ośrodka znajduje się też pole namiotowe, na którym można postawić przyczepę campingową lub rozbić obozowisko na ziemi. Właściciel zapewnia dostęp do niezbędnych mediów.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Tapestry

Gdańsk

DOWAN Sp. z o.o.

Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego Janusz Behrendt

Pruszcz Gdański