O firmie:


Telefon: 518 688 356

Strona: https://apartlock.pl

Nazwa: ApartLock

Adres: Grunwaldzka 69

Miejscowość: Leszno

Kod pocztowy: 64-100
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Dom to miejsce, gdzie każdy chce się czuć komfortowo i bezpiecznie. Aby oba te warunki były spełnione, należy zadbać o odpowiednie wyposażenie oraz skuteczny system zamków, który uniemożliwi wtargnięcie do środka osobom do tego nieupoważnionym i mogącym stanowić zagrożenie dla domowników. 

W gestii tego, co znajduje się w domu, dobrze jest zastosować rozjaśniającą wnętrze kolorystykę ścian i mebli, a także pasujące do nich drobiazgi. Pozwoli to stworzyć przytulną, efektowną przestrzeń, gdzie będzie można w spokoju odpocząć po trudach dnia. Tworząc domowy azyl, nie wolno zapomnieć o elementach pozwalających na odgrodzenie się od świata zewnętrznego, takich jak story, żaluzje czy rolety. Umożliwią także tonowanie światła słonecznego i przedostawanie się go do środka domostwa. Z pewnością użytkownicy docenią wariant przyciemnienia pomieszczeń, kiedy na zewnątrz panuje wysoka temperatura i trwają letnie upały. 

Wybierając system zabezpieczeń, który ma za zadanie ochronić dobytek oraz mieszkańców, dobrze jest zainwestować w rozwiązanie nowoczesne, które jednocześnie przetrwa odpowiednio długi czas. Polecanym produktem jest tutaj inteligentny czytnik zbliżeniowy do apartamentów Apart AP-BT-V2, który na stronie producenta funkcjonuje również pod skrótową nazwą Apart V2. Dostawca zachęca do wejścia na stronę apartlock.pl i zapoznania się z dostępnymi funkcjami tego urządzenia. Z pewnością każdy, komu zależy na bezpieczeństwie własnym oraz swoich najbliższych, zgodzi się, że proponowany system daje naprawdę duże możliwości, a jednocześnie jest prosty w obsłudze i wytrzymały na wszelkie próby włamu. 

Czytnik nadaje się zarówno do mieszkań prywatnych, jak i do przestrzeni użyteczności publicznej. To świetna alternatywa dla tradycyjnych zamków na klucz, dzięki której nie trzeba się martwić, że rzeczony przedmiot do otwierania drzwi zgubi się i nie będzie możliwości dostania się do środka domu lub mieszkania bez skorzystania z kosztownej usługi ślusarza,nie mówiąc już o koszcie renowacji drzwi, które mogą podczas wyjmowania zamka również ulec uszkodzeniu i porysowaniu.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Poznań