O firmie:


Telefon: 570892503

Strona: http://art-and-texture.pl/

Nazwa: Art Shops Sylwia Zakrocka

Adres: Turkusowa 26

Miejscowość: Szczecin

Kod pocztowy: 70-778
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Uwielbiasz nowoczesne wnętrza? Zawsze wybierasz nietuzinkowe ozdoby i dodatki? Chcesz, aby pomieszczenie nabrało jeszcze bardziej nowoczesnego i niepowtarzalnego charakteru? Zaaranżowanie wnętrza zgodnie z indywidualnymi upodobaniami nie jest rzeczą prostą. Wręcz przeciwnie. Obecnie na rynku dostępnych jest tak wiele rzeczy, dodatków, akcesoriów, mebli, dekoracji, że ciężko jest się zdecydować na coś konkretnego, żeby dobrze komponowało się z całym wystrojem lub nadawało mu inny wymiar.

Często wiele problemów przysparza zaaranżowanie ściany. Puste miejsce w salonie, sypialni, kuchni lub biurze psuje cały wystrój wnętrza. Pięknie udekorowana lub przystrojona może stać się z kolei ozdobą pomieszczenia. Nowoczesne obrazy na ścianę idealnie wpiszą się w takie właśnie wnętrza. To ponadczasowy element dekoracji każdego domu lub mieszkania. Obrazy od zawsze ozdabiały pomieszczenia. Obecnie jest wiele innych alternatywnych pomysłów na udekorowanie pustej ściany – wiszące półki, lustra, zdjęcia, tapeta, malowidła, naklejki. Obrazy nadają jednak elegancji i szyku. Sprawiają, że każdy gość zwraca uwagę na to, co one przedstawiają.

Pracownia art&texture to miejsce wyjątkowe. Powstają tam niepowtarzalne obrazy tworzone przez artystkę. Prace Sylwii Zakrockiej sytuują się na pograniczu sztuk pięknych i dizajnu. Wnoszą do wnętrza więc nie tylko coś dekoracyjnego, ale też eleganckiego i przyciągającego. Jej przepiękne prace można kupić na stronie pracowni. Obrazy artystki zdobią wnętrza wielu domów oraz biur nie tylko w Polsce, ale w całej Europie. Obrazy malowane są na grubych, pokaźnych podobraziach malarskich o bokach grubości 4 cm. Dzięki temu obraz posiada estetyczny wygląd, ale jest także wyjątkowo wytrzymały i nie ulega wypaczeniu. Płótno jest grube, lniane, solidnie naciągnięte i się nie zapada.  Na stronie internetowej znajdziesz obrazy różnego rodzaju – od tych jednobarwnym i delikatnych aż po ekscentryczne i widowiskowe. Każdy znajdzie coś dla siebie i do swojego wymarzonego i pięknego wnętrza.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Galeria Stolarki

Szczecin

Averto Sp. z o. o.

Szczecin

Averto Sp. z o. o.

Szczecin