O firmie:


Telefon: 513 513 150

Strona: https://www.detektyw-szczecin.com.pl/

Nazwa: Averto Sp. z o. o.

Adres: Śląska 32a

Miejscowość: Szczecin

Kod pocztowy: 70--43
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Niekiedy zdarzają się w życiu takie sytuacje biznesowe lub rodzinne, które wymagają pomocy detektywa. Agencja Averto świadczy kompleksowe usług detektywistyczne. Firma działa na terenie Szczecina oraz w innych regionach w kraju. Biuro współpracuje z wysoko wykwalifikowanymi specjalistami. Detektywi posiadają licencje, co pozwala im na gromadzenie różnego rodzaju dowodów, które są brane pod uwagę w sądzie. Jednocześnie detektyw może również występować w charakterze świadka, a to zapewne zainteresuje wiele osób. Ponadto firma dysponuje zaawansowanym, nowoczesnym sprzętem audiowizualnym.

Agencja detektywistyczna podejmuje się, między innymi:

  • weryfikacji wierności partnera i gromadzenia materiału dowodowego potrzebnego do spraw rozwodowych z orzeczeniem o winie,

  • monitoringu bezpieczeństwa dziecka (ustalania środowiska, w którym przebywa),

  • pozyskiwania dowodów w sprawach związanych z przestępstwami gospodarczymi, bezprawnym wykorzystywaniem znaku towarowego,

  • weryfikacji wiarygodności partnerów biznesowych,

  • zbieraniu materiału dowodowego dotyczącego nieuczciwej konkurencji,

  • wykrywania urządzeń podsłuchowych,

  • poszukiwania utraconego mienia,

  • windykacji należności,

  • odzyskiwania utraconych danych z nośników pamięci.

Cena zależy od różnych czynników, między innymi rodzaju zadania, wymaganych narzędzi, czasu potrzebnego do realizacji zlecenia, ilości zaangażowanych osób, ewentualnie dodatkowych usług, np. wizyty w sądzie. Z tego względu koszt ustalany jest po zapoznaniu się ze sprawą i indywidualnymi wymaganiami zleceniodawcy. Osoby zainteresowanie mogą w każdej chwili skontaktować się z przedstawicielem agencji i dowiedzieć więcej na ten temat. Należy podkreślić, że umowa z firmą jest przejrzysta, nie zawiera żadnych ukrytych opłat. Wszelkie niezbędne informacje na temat oferty oraz dane kontaktowe można znaleźć na stronie internetowej.

Każdy, kto chce skorzystać z pomocy biura, które świadczy profesjonalne usługi detektywistyczne w Szczecinie w dobrej cenie, powinien wybrać tę renomowaną agencję.

Data dodania: 13-11-2021
Autor: Kajetan Adamczyk
Źródło:
https://www.detektyw-szczecin.com.pl/cennik


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Galeria Stolarki

Szczecin

Art Shops Sylwia Zakrocka

Szczecin

Averto Sp. z o. o.

Szczecin