O firmie:


Telefon: 504 188 574

Strona: http://www.barwyreklamy.pl/

Nazwa: Barwy Reklamy Monika Winogrodzka

Adres: Wałbrzyska 14

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 02-739
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Praktycznie każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, że aby zdobyć pozycję na rynku, nie wystarczy oferować konsumentom dobrej jakości produktów, ale i zainwestować w odpowiednią kampanię marketingową. Renomowane przedsiębiorstwo Barwy Reklamy oferuje kompleksowe usługi z zakresu przygotowania materiałów reklamowych dla przedsiębiorców działających w różnych branżach.

Oferta obejmuje między innymi:

  • reklamy wizualne (szyldy, litery przestrzenne, naklejki na witrynach),

  • tabliczki reklamowe i informacyjne,

  • pieczątki oraz stemple,

  • nadruki na tekstyliach (fartuchach, koszulkach, swetrach, kurtkach),

  • grawerowanie sklejek, długopisów, piór, skórzanych teczek, shakerów, latarek.

  • fotogadżety (kubki, skarbonki, proporce, poduszki, poszewki, podstawki pod kubki, szlafroki, zestawy łazienkowe),

  • statuetki okolicznościowe,

  • dyplomy.

Szczególnym zainteresowaniem wśród klientów cieszą się zwłaszcza suche stemple. Są one doskonałą alternatywą dla tradycyjnych pieczątek, prezentują się estetycznie i stylowo oraz nie rozmazują się, można ich używać na różnych materiałach. Warto zaznaczyć, że do urządzenia poza papierem o różnej grubości, można wkładać także skórę licową, więc produkt jest chętnie wykorzystywany także do stemplowania eleganckich teczek na dokumenty. Każdy egzemplarz został wyposażony w specjalny pozycjoner, który pozwala na dokładne sprawdzenie, w którym miejscu zostanie odbita pieczęć. Logo przedsiębiorstwa, grafika czy napis są tworzone w taki sposób, aby zawsze były czytelne. Wszystkie produkty znajdujące się w ofercie zostały wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów z dbałością o detale. Z pewnością będą doskonałą wizytówką każdej firmy.

Czas oczekiwania na realizację zlecenia zależy od rodzaju usługi oraz ilości zamówionych artykułów. W celu poznania szczegółów należy skontaktować się z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Dane kontaktowe oraz cennik można znaleźć na stronie internetowej. Każdy, kto ceni najwyższą jakość oraz profesjonalne doradztwo, powinien skorzystać z oferty tej sprawdzonej firmy.

Data dodania: 03-04-2021
Autor: Nikodem Nowicki
Źródło:
http://www.barwyreklamy.pl/?product=0&


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa

pogotowie-komputerowe24h.pl

Warszawa