O firmie:


Telefon: 71 307 22 29

Strona: https://baudom.pl/

Nazwa: BAUDOM

Adres: Karmelkowa 29

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 52-437
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wysokiej jakości okna znajdują się w ofercie handlowej firmy z portalu internetowego baudom.pl. Są one wykonane z trwałych i sprawdzonych materiałów, które spełniają europejskie normy jakości i bezpieczeństwa. Szczegółowe informacje dotyczące wykorzystywanej podczas produkcji technologii można sprawdzić na powyższej stronie online. Okna połaciowe we Wrocławiu charakteryzują się nowoczesną konstrukcją. Bardzo dobrze zabezpiecza ona wnętrze domu przed deszczem, gradem oraz promieniowaniem ultrafioletowym. Ostatni ze wspomnianych czynników jest istotny dla osób chcących utrzymać w okresie letnim przyjazną temperaturę powietrza w domu. Wspomniane rozwiązanie może zostać wykorzystane zarówno w starych domach, jak i budynkach pasywnych oraz energooszczędnych.

Przed podjęciem decyzji o zakupie warto uzyskać darmowe wsparcie pracownika przedsiębiorstwa. Przedstawiciel działu handlowego będzie w stanie odpowiedzieć na wszystkie pytania konsumenta. Sprzedawca nowoczesnych rozwiązań zapewnia także modele okien, które są odporne na wilgoć. W sposób oczywisty mogą się one bardzo dobrze sprawdzić w łazienkach, kuchniach oraz w pomieszczeniach rekreacyjnych.

Oferta jest skierowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. W związku z tym istnieje możliwość złożenia bardzo dużego zamówienia. Sprzedawane przez firmę z województwa dolnośląskiego okna są objęte gwarancją producenta. W przypadku pojawienia się problemów z działaniem produktu można zgłosić jego wady. Są one rozpatrywane przez pracowników, którzy mają wieloletnie doświadczenie w branży. Rozwiązaniem, które cieszy się rosnącym zainteresowaniem inwestorów, są okna trzyszybowe. Ich zaletą jest zatrzymywanie ciepła wewnątrz budynku, co pomaga w zmniejszeniu rachunków za ogrzewanie.

Data dodania: 02-02-2022
Autor: Angelika Kowalczyk
Źródło:
https://baudom.pl/oferta/okna/okna-dachowe-wroclaw/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:greentex24

Wrocław

greentex24

Wrocław

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Wrocław