O firmie:


Telefon: +48 513 052 740

Strona: https://bfl.com.pl/

Nazwa: BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

Adres: Horbaczewskiego 49

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 54-130
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Oferta działającej już od wielu lat firmy BFL obejmuje między innymi tworzenie wysokiej jakości zadaszeń. Tego typu konstrukcje są doskonałą ochroną przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Zabezpieczenie takie służy nie tylko wszystkim wchodzącym do wybranego budynku, ale również samym drzwiom wejściowym, które mogą przecież się pobrudzić lub zniszczyć w skutek deszczu lub śniegu. Inwestycja w takie rozwiązanie jest nie tylko sprawdzona, ale przede wszystkim opłacalna, gdyż firma proponuje swoim klientom naprawdę przystępne ceny.

Zatrudnieni w tej firmie specjaliści są jednymi z najlepszych w branży. Z pewnością będą zatem w stanie pomóc każdemu, nawet najbardziej wymagającemu klientowi. Doradzą najlepsze rozwiązanie, a także zamontują całą instalację w niezwykle szybkim czasie. Zlecenia takie wykonywane są nie tylko we Wrocławiu, gdzie znajduje się siedziba firmy, ale również na terenie całej Polski. Z usług tych profesjonalistów skorzystało już wielu zadowolonych klientów z różnych miast.

Potencjalny klient może zadecydować o tym, w jaki sposób daszek szklany będzie zamontowany oraz z jakiego szkła firma go stworzy. Instalacje taką wykonuje się za pomocą odciągów stalowych i mocowań punktowych, jako konstrukcję stalową bądź też w postaci belek stalowych. Jeśli chodzi o wypełnienie, możliwe jest szkło typu float, białe, barwione w masie, mleczne, laminowane, a także z warstwą sitodruku. Tak szeroki wybór gwarantuje każdemu klientowi stworzenie właśnie takiego zadaszenia, które będzie najlepiej odpowiadało jego potrzebom.

Współpraca z tymi specjalistami to gwarancja całkowitego zadowolenia. Zamontowanie takiego zadaszenia to inwestycja na lata, gdyż daszek szklany jest niezwykle wytrzymały. Warto również wspomnieć o jego estetycznym wymiarze, gdyż prezentuje się on doskonale bez względu na okoliczności. Takie konstrukcje mogą zatem stanowić bardzo oryginalny dodatek architektoniczny do każdego budynku, który dodatkowo będzie skutecznie ochraniał drzwi wejściowe oraz ich otoczenie. 

Data dodania: 24-01-2021
Autor: Justyna Makowska
Źródło:
https://bfl.com.pl/daszki-szklane.html


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:greentex24

Wrocław

greentex24

Wrocław

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Wrocław