O firmie:


Telefon: 667774436

Strona: https://bifam.pl

Nazwa: BIFAM

Adres: Wojskiego 28

Miejscowość: Gdańsk

Kod pocztowy: 80-119
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Na inteligentny dom składają się nowoczesne systemy oraz urządzenia, wpływające na komfort lokatorów. Dzięki nim istnieje możliwość zdalnego sterowania poszczególnymi sprzętami, co niejednokrotnie przekłada się bezpieczeństwo mienia. Na uwagę zasługuje także monitorowanie zużycia energii elektrycznej, rekomendowane osobom chcącym żyć ekologicznie i zmniejszyć rachunki za prąd. Wiedzę na ten temat mają przedstawiciele przedsiębiorstwa Bifam, specjalizujący się we wdrażaniu innowacyjnych rozwiązań dla klientów chcących iść z duchem czasu. Są nimi nie tylko osoby prywatne, ale też przedsiębiorcy, dla których opisywane systemy przekładają się na większe oszczędności.

Monitoring daje szansę pozyskiwania przydatnych statystyk oraz informacji na temat urządzeń zużywających duże ilości prądu. To świetne rozwiązanie dla właścicieli nieruchomości planujących remont oraz wymianę niektórych sprzętów, takich jak lodówki, zmywarki czy pralki. Przedsiębiorstwo oferuje niezawodne systemy automatyki domowej, którymi można sterować zdalnie, przykładowo poprzez aplikację instalowaną na smartfonie, tablecie czy komputerze.

Mierniki znajdują zastosowanie nie tylko w gospodarstwach domowych, ale też obiektach publicznych i przemysłowych. Są spotykane w lokalach gastronomicznych, biurowcach, halach magazynowych, centrach logistycznych oraz fabrykach, ponieważ umiejętnie wykorzystywane zwiększają zyski przedsiębiorców. Dzięki nim właściciele firm otrzymują szansę wdrażania działań, których celem jest zmniejszenie kosztów prowadzenia działalności. Do zalet opisywanych systemów zalicza się intuicyjną obsługę, uniwersalny charakter oraz możliwość prezentowania informacji z wybranego dnia, tygodnia bądź miesiąca.

Interesują się nimi także posiadacze paneli fotowoltaicznych, czyli ekologicznych instalacji pozyskujących darmowy prąd ze słońca. Informują bowiem o nadwyżkach energii, które można wykorzystać w późniejszym czasie, przykładowo w celu naładowania pojazdu elektrycznego. Z przedsiębiorstwem kontaktują się również właściciele mieszkań i domów chcący zainwestować w osłony okienne sterowane elektrycznie, za pomocą pilota lub aplikacji mobilnej. Odznaczają się one minimalistycznym designem, nieskomplikowanym montażem, szeroką paletą dostępnych kolorów i niepodatnością na zniszczenia mechaniczne.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Tapestry

Gdańsk

DOWAN Sp. z o.o.

Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego Janusz Behrendt

Pruszcz Gdański