O firmie:


Telefon: 661 568 755

Strona: https://www.bipp-projekt.pl

Nazwa: Biuro Inzynierii Przemysłowej BIP-Projekt Sp. z o.o

Adres: Obrońców Tobruku 23a

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 01-494
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Mieszalniki przeznaczone do mieszanek różnego typu powstały z myślą o profesjonalnych firmach budowlanych. Pracują one między innymi z betonem i sprawiają, że odznacza się idealnie gładką konsystencją, wolną od grudek. Znajdują zastosowanie w najtrudniejszych warunkach i są wyposażane w poziome łopaty, skracające czas mieszania. Do ich zalet zalicza się obecność niezawodnych układów napędowych oraz wydajnych akumulatorów, które nie potrzebują częstego ładowania. Niektóre posiadają dwa wały mieszające przeciwbieżne oraz zabezpieczenia antypoślizgowe. Sprawdzają się w przypadku betonu przemysłowego, konstrukcyjnego, prefabrykowanego oraz towarowego i są dostępne na witrynie bipp-projekt.pl.

Należy ona do przedsiębiorstwa mającego w katalogu nowoczesny mieszalnik betonu w niewygórowanej cenie. Jest on rekomendowany przez szeroką grupę klientów z branży budowlanej, którzy chwalą sobie wygodę użytkowania, solidność oraz małe ryzyko występowania awarii, powodującej przestój w pracach. Niektóre modele pracują także z innymi materiałami, takimi jak żwir lub ziemia. W asortymencie znajdują się sprzęty planetarne z wirnikiem o nowoczesnym wyglądzie i nieskomplikowanej obsłudze.

Wyposażono je w dwa poziome mieszadła skracające cykle produkcyjne i znajdujące zastosowanie w różnych sytuacjach. To bezpieczne sprzęty nienagannej jakości mające niezbędne atesty, które odznaczają się cichą oraz nieuciążliwą dla otoczenia pracą. Zapewniają krótki czas przygotowywania mieszanek i mają silniki o dużej mocy. Ich zaletą jest możliwość bezproblemowego doboru prędkości obrotowej do charakteru wykonywanych prac. Sprawdzają się zarówno w przypadku mieszanek rzadkich, jak i gęstych i mogą być wyposażane w mieszadła różnego typu.

Data dodania: 25-02-2023
Autor: Oliwia Kowalczyk
Źródło:
https://www.bipp-projekt.pl/mieszarki-do-betonu


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa

pogotowie-komputerowe24h.pl

Warszawa