O firmie:


Telefon: 061 843 28 40

Strona: http://www.budremprint.pl/

Nazwa: Bud-Rem-Print Sp. z o.o.

Adres: Pawłowice, Szkolna 16

Miejscowość: Rokietnica

Kod pocztowy: 62-090
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Rusztowania odgrywają istotną rolę przede wszystkim w branży budowlanej i remontowej, ponieważ dają możliwość wykonywania prac na dużych wysokościach z zachowaniem niezbędnych zasad bezpieczeństwa. To tymczasowe konstrukcje o różnych wysokościach chroniące pracowników przed niebezpiecznymi wypadkami. Odznaczają się one stabilnością oraz nieskomplikowanym montażem niewymagającym stosowania specjalistycznych narzędzi. Niektórzy stosują je także w zakładach przemysłowych i produkcyjnych.

Wiele osób stawia na modele modułowe sprawdzające się w trakcie konserwacji budynków, wymiany instalacji oraz przeprowadzania innych prac. Ułatwiają one montowanie scen i trybun oraz wznoszenie wież o dużej wysokości.  Alternatywą są konstrukcje stojakowe wyposażone w stojaki, słupki i podłużnice. Posiadają one także tężniki ukośne oraz stabilne platformy, po których poruszają się pracownicy. Rusztowania należy dobierać pod kątem warunków panujących na placu budowy lub innej przestrzeni. To podstawa podczas tynkowania oraz malowania elewacji.

Bardzo często zdarza się, że zakup rusztowań jest nieopłacalny. Nowe modele kosztują dość dużo, na co nie każdy może sobie pozwolić. Osoby poszukujące oszczędności nawiązują chętnie współpracę z przedsiębiorstwem BRP. Zapewnia ono dostęp do najlepszych konstrukcji, które są regularnie kontrolowane, dzięki czemu odznaczają się nienagannym stanem technicznym przekładającym się na bezpieczeństwo użytkowników. Przedstawiciele firmy podpisują z każdym klientem umowę wynajmu, dzięki czemu nie obawiają się oni ukrytych kosztów.

Przedsiębiorstwo proponuje rusztowania w Wielkopolsce różniące się od siebie maksymalną wysokością i materiałem użytym w trakcie produkcji. Wszystkie z nich mają stosowne atesty i są bardzo stabilne, dzięki czemu ryzyko przewrócenia się podczas wietrznych dni jest równe zeru. Tworzy się je między innymi z aluminiowych elementów odznaczających się niewielką wagą, która wpływa na łatwość transportu i montażu. Konstrukcje te nie korodują i znajdują zastosowanie podczas niesprzyjających warunków pogodowych.

Data dodania: 22-08-2021
Autor: Nikodem Nowicki
Źródło:
http://www.budremprint.pl/rusztowania/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Poznań