O firmie:


Telefon: 508 041 042

Strona: https://buildtech.pl

Nazwa: BUILDING TECHNOLOGY

Adres: Gen. Stanisława Maczka 41

Miejscowość: Bielsko-Biała

Kod pocztowy: 43-300
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Propozycja usługowa oferowana przez przedsiębiorstwo Build Tech jest bardzo chętnie wybierana przez właścicieli domów. Wynika to z faktu, że istnieje możliwość zaprojektowania i realizacji trawiastego dachu. Wspomniane rozwiązanie pozwala na wypoczynek w miłym otoczeniu. Każdy projekt uwzględnia realne potrzeby konsumenta. Dzięki temu możliwe jest sprostanie oczekiwaniom każdej osoby. Znajdująca się na dachu roślinność zapewnia oczyszczanie powietrza i produkcję tlenu. Dlatego jest to rozwiązanie chętnie wybierane przez osoby mieszkające w pobliżu tłocznych ulic lub zakładów przemysłowych.

Zielone dachy mają mnóstwo zalet. Należy do nich m.in. tłumienie odgłosów pochodzących z wnętrza budynku. Umożliwia to prawdziwy komfort. Koszt wspomnianej inwestycji zależy od kilku czynników. Bardzo ważne jest wykorzystanie dobrej jakości połaci. Ich koszt może sięgać nawet kilkudziesięciu złotych za m2. Jednak ostateczna cena realizacji projektu nie przekracza 400zł/m2. Elastyczna oferta umożliwia wykonanie tego rodzaju dachu na określonym przez klienta metrażu. Pozostała część zadaszenia może zostać pokryta blachą lub dachówką. Projekt jest realizowany przez doświadczone osoby, które stawiają na indywidualne podejście do każdego konsumenta. Tylko w taki sposób możliwe jest spełnienie jego potrzeb wypoczynkowych. Bardzo ważną zaletą rozwiązania jest wysoka oszczędność energii w okresie zimowym. Pozostająca na dachu trawa oraz inna roślinność stanowi wysokiej jakości barierę ochronną przed zimnem. Szczegółowe informacje dotyczące tego tematu można uzyskać, kontaktując się z pracownikiem biura.

Opcja trawiastych dachów stanowi bardzo ciekawą alternatywę wobec tradycyjnych rozwiązań. Wynika to z faktu, że nie istnieje konieczność wykonania drewnianej konstrukcji dachowej. Pomysł związany z zielonym dachem warto rozważyć na etapie wyboru projektu budynku mieszkalnego. W taki sposób będzie możliwe zaoszczędzenie czasu i pieniędzy związanych z wykonaniem niezbędnych przeróbek. Są one konieczne w sytuacji, kiedy właściciel dysponuje skośnym dachem.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Sosnowiec

GREENHOUSE SERVICE S.C.

Lubliniec

Adwokat Stefan Mrozek

Gliwice