O firmie:


Telefon: +48 606 11 33 50

Strona: https://camperyasone.pl/

Nazwa: CAMPERY ASONE

Adres: Poprawna 127

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 03-984
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


W Polsce i na terenie Europy znajduje się wiele niesamowitych miejsc, gdzie można spędzić urlop, wolny weekend lub po prostu swój wolny czas. Nie muszą Państwo decydować się wynajęcie pokoju hotelowego z wyżywieniem, co jest często dość dużym wydatkiem. CAMPERY ASONE zapewnia wynajem kamperów w Warszawie- tanio, dzięki czemu można w dobrej cenie zaopatrzyć się w pojazd mieszczący kilka osób. Taki środek transportu jest jednocześnie miejscem do noclegu, jak i spędzania wolnego czasu lub gotowania. Oszczędności związane z mniejszymi wydatkami na jedzenie i nocleg będzie można przeznaczyć na dodatkowe atrakcje lub dalszą podróż.

Tani najem kamperów nie musi wiązać się z niską jakością wnętrza lub niepewnym stanem technicznym pojazdów. Polecana firma dba o zadowolenie swoich klientów, dlatego w samochodach znajduje się szereg udogodnień, takich jak:

  • pełne wyposażenie zimowe,
  • klimatyzacja automatyczna,
  • wielokierunkowa regulacja dwóch foteli w szoferce.

Koszt najmu zaczyna się już od 400 złotych, co jest naprawdę korzystną propozycją na polskim rynku. Firma od dawna zajmująca się wynajmem kamperów ma w tym duże doświadczenie, dlatego każdy klient może być pewny, że zostanie w pełni profesjonalnie obsłużony. W razie jakichkolwiek pytań zawsze można skontaktować się z działem obsługi klienta, gdzie czeka doradca. Pozwoli to na omówienie dodatkowych elementów dotyczących wynajmu pojazdu na czas podróży po Polsce lub innych krajach europejskich.

Mimo że w Warszawie można znaleźć więcej firm oferujących podobne usługi, to polecana ma najlepsze ceny i warunki najmu. Dlatego właśnie ona jest liderem pośród konkurencji. Samochody pochodzą od niemieckiego, solidnego producenta, dzięki czemu można być pewnym wysokiej jakości pod względem użytej technologii, jak i materiałów. Pod adresem internetowym firmy znajdują się niezbędne dane pomagające w wyborze najlepszego modelu kampera. Zasady najmu są zawsze jasne, dzięki czemu nie muszą się Państwo martwić o żadne ukryte koszty. Warto również śledzić witrynę na bieżąco dla aktualności, które są regularnie dodawane.

Data dodania: 02-09-2019
Autor: Tadeusz Zakrzewski
Źródło:
https://camperyasone.pl/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa

pogotowie-komputerowe24h.pl

Warszawa