O firmie:


Telefon: 665 01 77 77

Strona: https://centrumwspolna.pl/

Nazwa: Centrum Szkoleniowe Wspólna

Adres: Wspólna 56

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-686
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Warszawa, z uwagi na mnogość ośrodków naukowych oraz szkół wyższych i uczelni, od lat gości na swoim terenie przedstawicieli wielu środowisk, którzy przyjeżdżają lub też przylatują do stolicy Polski na różnego rodzaju sympozja czy też konferencje. Chęć właściwego zorganizowania spotkania oraz potrzeba jak najlepszego pokazania się przed gośćmi z zagranicy sprawiają, że organizatorzy stawiają coraz wyższe wymagania, jeśli chodzi o wygląd oraz zaplecze sali konferencyjno-szkoleniowej. Obecnie podstawą jest doposażenie przestrzeni w nowoczesne multimedia, a także zapewnienie uczestnikom najwyższej jakości usług cateringowych uwzględniających ich indywidualne preferencje żywieniowe czy też możliwość skorzystania z noclegu.

Na powyższe potrzeby stara się odpowiadać kadra Centrum Szkoleniowego Wspólna. Proponuje przestrzenie pod wynajem o większym lub też mniejszym metrażu, mogącym pomieścić nawet kilkadziesiąt osób. Dostępne sale są widne dzięki dużym, gwarantującym dostęp do naturalnego światła oknom. Każde pomieszczenie jest klimatyzowane. Do dyspozycji użytkowników są także zaopatrzone w nowoczesny sprzęt pracownie komputerowe.

Działając od lat na lokalnym rynku, pracownicy centrum doskonale rozumieją, że organizacja spotkania naukowego może być problematyczna nawet dla doświadczonych realizatorów takich eventów i wymaga zadbania o wiele szczegółów. Zapraszają do kontaktu osoby odpowiedzialne za przygotowanie zarówno sali konferencyjnej, jak i za zaplanowanie czasu uczestnikom po zakończeniu oficjalnej części spotkania. 

Dużym atutem przygotowanej przez kadrę centrum oferty jest możliwość najmu przestrzeni użytkowych zlokalizowanych w ścisłym centrum stolicy. Pozwala to na bezproblemowy dojazd nie tylko z terenu innych dzielnic, ale także, dzięki kursującej w pobliżu komunikacji miejskiej, dotrzeć na miejsce także z dworców PKP czy nawet z pobliskiego lotniska Chopina bądź Modlin. 

Wspomniane centrum konferencyjne w Warszawie proponuje sale w dzielnicy Śródmieście, co daje także możliwość zwiedzania największych atrakcji turystycznych, jakie oferuje polska stolica. W najbliższej okolicy można także zarezerwować nocleg oraz smacznie zjeść. Mnogość pubów czy klubów z pewnością zadowoli także osoby, które po zakończeniu spotkania chciałyby zapoznać się z nocnym życiem Warszawy. 

Data dodania: 19-10-2022
Autor: Nikodem Nowicki
Źródło:
https://centrumwspolna.pl/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa

pogotowie-komputerowe24h.pl

Warszawa