O firmie:


Telefon: 509024427

Strona: https://centrum-tuszy-tonerow.pl/

Nazwa: Centrum Tuszy i Tonerów

Adres: Złocista 14

Miejscowość: Zgłobice

Kod pocztowy: 33-113
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Marka HP to od wielu lat jeden z czołowych dostawców sprzętu informatycznego na świecie. Obecnie wiele z jej produktów użytkowane jest również w Polsce, zarówno w domach prywatnych, jak i w firmach lub budynkach użyteczności publicznej. Firma Centrum Tuszy i Tonerów Magdalena Szeliga, starając się odpowiadać na potrzeby klientów, proponuje szeroki wybór akcesoriów, które są kompatybilne z kopiarkami wspomnianego producenta. Dostępny w sprzedaży towar jest fabrycznie nowy, oryginalnie zapakowany. Dostawca zaprasza też do zapoznania się z ofertą tańszych, używanych zamienników, stanowiących alternatywę w sytuacji, gdy budżet nie pozwala na zakup produktów ze sklepowej półki.

Kadra firmy dysponuje odpowiednio zaopatrzonym zapleczem magazynowym, realizuje zamówienia pojedyncze i hurtowe. Chętnie podejmie stałą współpracę z odbiorcami biznesowymi, którzy z racji prowadzonej działalności generują znaczne zapotrzebowanie na różnego rodzaju tusze, tonery i kartridże. Dla klientów przygotowano szereg towarów w promocyjnych cenach. Lista ta jest stale aktualizowana. 

Proponując akcesoria do każdego typu kserokopiarki, dostawca z Tarnowa stara się też reklamować rozwiązania, które są nie tylko efektywne, ale też przyjazne dla środowiska. Zachęca do wyboru tuszy wielokrotnego napełniania, niwelujących powstawanie dużej liczby odpadów. Jednocześnie uzupełnianie poziomu koloru jest proste i nie zabiera dużo czasu. Starając się ułatwić cały proces, zwrócono szczególną uwagę na szczelność pojemników. Zastosowany system łączeń jest tak skonstruowany, że zapobiega przypadkowemu wylaniu zawartości. Nie ma też obawy, że dojdzie do wycieku wewnątrz drukarki, a przez to jej całkowitego zniszczenia. 

Data dodania: 02-10-2022
Autor: Oliwia Kowalczyk
Źródło:
https://centrum-tuszy-tonerow.pl/tag-produktu/tarnow/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów

GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Balice

Adwokat Maciej Rodacki

Kraków