O firmie:


Telefon: +48 514 778 694

Strona: https://www.delfind.pl/

Nazwa: Delfin Detection & Mapping

Adres: Solidarności 115

Miejscowość: Warszawa

Kod pocztowy: 00-140
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Różnego rodzaju instalacje nie są zbyt estetycznym elementem, więc większość właścicieli nieruchomości, jeśli ma taką możliwość, stara się je ukryć w ścianach (jeśli chodzi o budynki) lub w gruncie (jeśli przyłącz biegnie na zewnątrz). Takie rozwiązania wiążą się też z zapewnieniem bezpieczeństwa. Otwarte, narażone na oddziaływanie różnych czynników kable można też bardzo łatwo uszkodzić, doprowadzając do zagrożenia zdrowia i życia mieszkańców.

Choć zarówno dostawcy, jak i monterzy instalacji dokładają wszelkich starań, by każda sieć była wykonana z materiałów o wysokim stopniu trwałości, odpornych zwłaszcza na niską i wysoką temperaturę, żywotność przyłączy jest ograniczona i nierzadko dochodzi do awarii. Problem wzrasta, jeśli właściciel działki i postawionego na niej domu ma kłopot ze zlokalizowaniem miejsca przepięcia lub wyeksploatowania części, gdyż większość kabli biegnie właśnie poniżej poziomu gruntu. W takiej sytuacji można samodzielnie odkopać instalację i sprawdzić jej poszczególne fragmenty. Większe zmartwienie mają jednak posiadacze działek o sporym metrażu, na którym kopanie manualne nie wchodzi w grę. 

Osoby, które pragną szybko znaleźć uszkodzenia kabli bez konieczności dewastacji ogrodu, zdzierania kostki czy doprowadzenia do innych, kosztownych zniszczeń, mogą skorzystać z oferty, jaką przygotowali pracownicy firmy TMT Projekt Sp. z o.o. Realizator może zaproponować profesjonalną usługę wykonaną przez fachowców dysponujących nowoczesnym sprzętem diagnostycznym i pomiarowym. Dzięki temu mogą w krótkim czasie przeskanować instalacje, wyszukując miejsca wymagające naprawy.

Kadra zaprasza też do kontaktu klientów, którzy chcieliby dopiero dozbroić działkę w niezbędne przyłącza, ale nie wiedzą, jak przebiegają linie podziemnej instalacji i potrzebują pomocy w zlokalizowaniu kabli. Do tego typu prac firma wykorzystuje specjalistyczny sprzęt, pozwalający na umiejscowienie kabli (nawet takich, które przebiegają na poziomie poniżej kilkunastu metrów pod ziemią).

Data dodania: 24-06-2022
Autor: Nikodem Nowicki
Źródło:
https://www.delfind.pl/uslugi/uszkodzenia-kabli/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Ayming Polska Sp. z o.o.

Warszawa

TanieMilitaria.pl

Warszawa

pogotowie-komputerowe24h.pl

Warszawa