O firmie:


Telefon: 601211238

Strona: https://doit.biz.pl

Nazwa: DOIT.BIZ sp. z o.o.

Adres: Unii Lubelskiej 1

Miejscowość: Poznań

Kod pocztowy: 61-249
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


RODO, czyli rozporządzenie o danych osobowych, obowiązuje od 2018 roku i dotyczy między innymi przedsiębiorców, którzy organizują szkolenia dla podwładnych. To nieobowiązkowe przedsięwzięcia koncentrujące się na poszczególnych zapisach i środkach technicznych, dzięki którym przetwarzanie oraz przechowywanie danych odbywa się zgodnie z prawem. Wynoszone z nich informacje sprawiają, że właściciele firm wiedzą, co robić w razie ewentualnych kontroli, dlatego nie obawiają się kar finansowych. Tego typu szkolenia są prowadzone przez specjalistów, w tym inspektorów ochrony danych. Zazwyczaj są to zewnętrzne przedsiębiorstwa, realizujące usługi w ramach outsourcingu.

Zainteresowani udziałem w takim przedsięwzięciu mogą zajrzeć na witrynę dot.biz.pl. Należy ona do firmy oferującej szkolenie RODO dla pracowników, prowadzone przez doświadczonych i komunikatywnych specjalistów. Podkreślają oni, że przepisy nie informują o narzuconej częstotliwości organizowania takich spotkań, jednak niekiedy bywają one niezbędne ze względów bezpieczeństwa. Na szkolenia decydują się między innymi przedsiębiorcy zatrudniający nowych podwładnych, którzy będą mieli wgląd w dane osobowe. Przydają się one także w razie nowelizacji przepisów prawnych. Aktualizowana na bieżąco wiedza pomaga bowiem uniknąć błędów.

Dzięki szkoleniom uczestnicy wiedzą, w jaki sposób przetwarzać dane osobowe, by nie dostały się w niepowołane ręce oraz jakie są konsekwencje ich naruszenia. Wspomniane przedsiębiorstwo specjalizuje się w przepisach RODO oraz zapewnianiu bezpieczeństwa informatycznego, minimalizującego ryzyko ataków hakerskich. Zapewnia kompleksowe usługi oraz szkolenia, na które składa się nie tylko teoria, ale i praktyka, podnosząca kompetencje uczestników.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna

Pszczew

TRAMWAJ NA NARAMOWICE

Poznań

Towarzystwo Gospodarcze "Meblopol" sp. z o.o.

Poznań