O firmie:


Telefon: +48 600-027-402

Strona: https://www.domapak.com/

Nazwa: Doma Pak

Adres: Bratków 40

Miejscowość: Mysłowice

Kod pocztowy: 41-400
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Rękodzieło to świetny sposób nie tylko na spędzanie wolnego czasu, ale także na dodatkowy zarobek. Obecnie sporym zainteresowaniem cieszy się wykonywana ręcznie biżuteria. Powstałe kolczyki, bransoletki, pierścionki czy zawieszki nie są wynikiem produkcji masowej, ale inwencji twórcy, co sprawia, że rezultat jego pracy jest naprawdę unikatowy. 

Jeżeli skala wytwarzania jest znaczna, a zamówień przybywa, warto zadbać o to, by wykonane ozdoby były wręczane w odpowiedni sposób. Z pomocą przychodzą pracownicy firmy Doma Pak. Proponują personalizowane torebki dostępne w różnych rozmiarach, także o kilkucentymetrowej powierzchni, idealne da zapakowania w nie drobnych przedmiotów. Polecają takie rozwiązanie jako znacznie bardziej przyjazne dla środowiska niż tradycyjne woreczki z tworzywa sztucznego. Materiał, na którym bazuje realizator, to surowiec, który jest w pełni biodegradowalny. Papierowe opakowanie można użytkować wielokrotnie lub też oddać do recyklingu. Nadaje się też do transportu żywności, co jest ważne, jeśli do biżuterii planuje się dodanie słodkiego upominku.

Firma dysponuje rozbudowanym zapleczem technicznym, dzięki czemu może wykonać zamówienie w krótkim czasie, zachowując oczekiwaną powtarzalność wymiarów poszczególnych sztuk. Jeżeli klient wybrał wersję z nadrukiem, każda torebka będzie perfekcyjnym odzwierciedleniem zatwierdzonego prototypu. Skorzystanie z takiej oferty to tani i dobrze przemyślany sposób na budowanie własnej marki. Twórca biżuterii może dostarczyć do realizatora własny wzór przedstawiający logo lub inne treści, jakie mają pojawić się na opakowaniu bądź też zlecić jego opracowanie kadrze. Pracownicy zajmujący się obsługą klientów do każdego zamówienia podchodzą indywidualnie, starając się, by rezultat ich działań był zgodny z oczekiwaniami zlecającego.

Małe torebki papierowe mogą pomieścić niewielkie obiekty mające różne kształty, zarówno prostokątne, jak i podłużne lub nawet krągłe. Jednocześnie nieprześwitująca powłoka pozwala osiągnąć tak oczekiwany element tajemniczości podczas wręczania. Opakowanie można zamknąć, zabezpieczając tym samym zawartość przed wpadnięciem, poprzez zawinięcie górnych krawędzi, zastosowanie naklejek, efektownych spinek lub zwykłych zszywek. Torebki posiadają też wygodny uchwyt, dzięki czemu łatwo je nosić ze sobą. 

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Sosnowiec

GREENHOUSE SERVICE S.C.

Lubliniec

Adwokat Stefan Mrozek

Gliwice