O firmie:


Telefon: (058) 520 22 19

Strona: http://www.dowan.com.pl/

Nazwa: DOWAN Sp. z o.o.

Adres: Al. Grunwaldzka 220

Miejscowość: Gdańsk

Kod pocztowy: 80-266
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Jednym z podstawowych sprzętów medycznych, bez którego trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek akcję ratunkową są najróżniejsze urządzenia transportowe pozwalające ratownikom na transportowanie chorych i poszkodowanych w katastrofach na szpitalne oddziały ratunkowe. To ich jakość przyczynia się do szybkości akcji i w efekcie do jej powodzenia. 

Podstawowym urządzeniem transportowym są nosze medyczne, ratownicze i transportowe, które różnią się od siebie nie tylko konstrukcją, ale także poszczególnymi elementami. W asortymencie sklepu ze strony do dowan.com.pl znajdują się wysokiej jakości urządzenia pochodzące od producenta Pensi Rescue, które gwarantują bezpieczeństwo i wygodę nie tylko chorym i poszkodowanym, ale także ratownikom. Na podanej stronie można znaleźć kilka różnych modeli tych medycznych akcesoriów. Wśród których znajdują się:

  • nosze twarde zbierakowe typu scoop strecher,
  • nosze miękkie składane pojedynczo,
  • nosze miękkie składane pojedynczo z unoszoną częścią plecową,
  • noszę ratunkowe miękkie składane podwójnie.

Potrzeby drużyn ratunkowych są różne, dlatego każda z nich może wybrać odpowiedni model w zależności od indywidualnych potrzeb, a także sytuacji, w której znajduje się pacjent. Nosze zbierakowe używane są najczęściej w trudnych akcjach podnoszenia pacjenta, dlatego można je szybko rozłożyć i złożyć dzięki specjalnym zatrzaskom. Są one wykonane z anodowanego aluminium, dzięki czemu są niezwykle wytrzymałe i dość lekkie. Wszystkie pozostałe modele są również wykonane z aluminium z elementami ze stali ocynkowanej i materaca poliestrowego z powłoką niepalną. Niektóre z nich wyposażone są w nóżki, inne natomiast mają kółka pozwalające na szybsze przemieszczenie chorego. Nosze miękkie składane podwójnie bardzo często używane są w dużych akcjach ratowniczych, a także w szpitalach polowych. 

W asortymencie sklepu znajdują się także różnego typu akcesoria do noszy, które znacznie ułatwiają przenoszenie lub przewożenie chorych i poszkodowanych, dzięki czemu każda akcja ratownicza prowadzona jest sprawnie i chorzy szybciej trafiają na oddziały ratunkowe. Warto odwiedzić stronę firmy, gdyż oferowany tam sprzęt jest dobrej jakości i służył będzie długie lata.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Tapestry

Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego Janusz Behrendt

Pruszcz Gdański

Helena Kuldanek Domy Wczasowe - Usługi Transportowe

Jastrzębia Góra