O firmie:


Telefon: 413727638

Strona: https://www.ekofiltr.pl/

Nazwa: EKO-FILTR Zbigniew Włudyga

Adres: Pułaskiego 7

Miejscowość: Końskie

Kod pocztowy: 26-200
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Niewiele firm na rynku jest w stanie skoncentrować swoją działalność na jednej specjalizacji. Większość próbuje podejmować nowe działania, które osłabiają ich pozycję w danej dziedzinie. Zupełnie inaczej działa firma Eko Filtr, która specjalizuje się w tworzeniu od podstaw systemów odpylania powietrza w zakładach przemysłowych i produkcyjnych. Od wielu lat właściciel firmy Zbigniew Włudyga prowadzi działalność opartą na projektowaniu, produkcji i montażu najlepszych urządzeń do odpylania. Nie włącza do tego innych prac mimo tego, że jego zaplecze technologiczne jest gotowe do produkcji także innych metalowych elementów.

Każdy system zamówiony przez klienta jest dedykowany dla jego potrzeb. Jest tworzony od podstaw. Producent nie kupuje gotowych licencji oraz projektów innych firm, w tym także zagranicznych. Dzięki temu każdy zleceniodawca może liczyć na indywidualne podejście do jego projektu. 

Głównym materiałem wykorzystywanym do produkcji są elementy stalowe pochodzące z najlepszych europejskich hut. Możliwe jest także tworzenie elementów ze stali nierdzewnej, choć te wykorzystywane są rzadko i to w specyficznych instalacjach. Dzięki dostępowi do własnej malarni, każda instalacja jest przygotowywana z pominięciem podwykonawców. To znacznie przyspiesza proces realizacji i ostatecznego montażu. 

W większości zakładów produkcyjnych odpylanie powietrza to nie tylko element związany z efektywnością linii wytwórczej. To przede wszystkim bezpieczeństwo, które regulują odpowiednie dyrektywy. W przypadku odpylania jest nią dyrektywa Atex, która jasno wskazuje na obowiązki zarządcy danego firmy. Powstające systemy odpylające w pełni odpowiadają tym wymaganiom, gwarantując bezpieczeństwo użytkowników. 

Oprócz działu projektowania w ramach prezentowanej firmy działają także szeroko rozwinięte działy serwisowe. Są one gotowe do przeprowadzania bieżących działań naprawczych, audytów filtrów i instalacji i okresowych przeglądów. Ceny są zawsze ustalane indywidualnie i są zależne od zakresu przeprowadzanych prac. 

 

Data dodania: 01-10-2020
Autor: Natan Grabowski
Źródło:
https://www.ekofiltr.pl/oferta/instalacje-odpylajace


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:techpro.pl

Kielce