O firmie:


Telefon: 604 442 530

Strona: https://www.km-maszyny.pl

Nazwa: Eldrew Km-maszyny

Adres: Modrzewiowa 5

Miejscowość: Stalowa Wola

Kod pocztowy: 37-450
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


W zakładach przemysłowych wykorzystywane są różnego rodzaju maszyny, które mają na celu ułatwić i zarazem przyspieszyć codzienną pracę. Podczas obróbki metalu zwykle stosowana jest frezarka CNC o szerokim zastosowaniu. Obrabiarka pozwala nadać materiałowi dowolny kształt i jest używana zarówno podczas produkcji jednostkowej, jak i masowej.

Jakie są rodzaje frezarek?

Biorąc pod uwagę budowę maszyn CNC, można wyróżnić frezarkę jednowrzecionową oraz wielowrzecionową. Ponadto istnieje dodatkowy podział z uwzględnieniem umiejscowienia wrzeciona. W tym przypadku wymienia się modele górnowrzecionowe (wrzeciono znajduje się nad stołem roboczym) i dolnowrzecionowe (wrzeciono jest zlokalizowane pod stołem). Producenci proponują także frezarki pionowe, poziome i uniwersalne oraz stosowane podczas produkcji kół zębatych czy gwintów. Obsługa maszyn CNC sterowanych numerycznie powinna być prowadzona wyłącznie przez doświadczonych i odpowiednio przeszkolonych operatorów. 

Na czym polega frezowanie?

Technika nazywana również skrawaniem opiera się głównie na ruchu obrotowym, który przesuwa się równocześnie wzdłuż obrabianego materiału. Wyróżnia się tutaj ruch przesuwny, prostoliniowy oraz krzywoliniowy, a także obróbkę ścierną lub wiórową. Przy użyciu frezarki można kształtować powierzchnie płaskie, krawędzie oraz elementy o nieregularnych kształtach. W maszynie znajdują się tzw. frezy, czyli specjalne ostrza skrawające, które można podzielić (z uwzględnieniem ich kształtu) na takie jak m.in. walcowe, czołowe, kątowe i ślimakowe. Najczęściej frezowanie jest stosowane w branży motoryzacyjnej, meblarskiej, elektronicznej, zbrojeniowej oraz lotniczej.

Na stronie dostępnej pod adresem km-maszyny.pl można zapoznać się z bogatą ofertą nowoczesnych frezarek CNC z przeznaczeniem do użytku w warsztatach i zakładach produkcyjnych. Właściciel sklepu współpracuje ze znanym producentem OPTIMUM, którego sprzęty cechuje wysoka jakość, bezawaryjność i uniwersalne zastosowanie. Wszystkie proponowane sprzęty (do obróbki metalu oraz drewna) spełniają europejskie normy jakości i bezpieczeństwa. Klienci mogą zwrócić się o pomoc do pracowników sklepu, którzy przedstawiają szczegółowe dane techniczne oraz zaproponują dogodną ofertę leasingową. Zamówienia wraz z dostawą i uruchomieniem sprzętu są realizowane w krótkim czasie.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Bednarczyk

Krosno

Falkon International Sp z o.o.

Rzeszów

Bisbud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Rzeszów