O firmie:


Telefon: + 48 727 412 777

Strona: https://www.falkoninternational.pl/

Nazwa: Falkon International Sp z o.o.

Adres: Architektów 12

Miejscowość: Rzeszów

Kod pocztowy: 35-082
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Własność oraz użytkowanie prywatnej drogi dojazdowej wiąże się z określonymi obowiązkami. Należy przede wszystkim dbać o odpowiedni stan nawierzchni, zwłaszcza jeśli ulega on zniszczeniu na skutek planowania przejazdu daną trasą pojazdów ciężkich, podążających na pobliski plac budowy. Do tej pory często stosowanym rozwiązaniem były docięte na wymiar płyty betonowe. Na drogę wysypywano również różne rodzaje kruszywa. Obecnie warto postawić na znacznie mniej problematyczne maty z tworzywa sztucznego, którymi można bezproblemowo pokryć nawet spory odcinek nieutwardzonego traktu wraz z poboczem. Świetnie nadają się też jako uzupełnienie dziur po ulewach czy roztopach.

Firma Falkon International Sp. z o.o., starając się odpowiadać na dostrzegane od lat potrzeby klientów prywatnych oraz biznesowych w zakresie dostarczania alternatyw dla tradycyjnie stosowanych wypełnień na drogi, proponuje wynajem wspomnianych płyt w przystępnej cenie. Jej kadra jest w stanie przedstawić szeroki wybór modeli, dzięki czemu inwestor z pewnością dobierze rodzaj odpowiadający jego oczekiwaniom oraz mieszczący się w założonym budżecie. 

Dostawca ma swoją siedzibę w Rzeszowie na Podkarpaciu, jednak nie działa jedynie regionalnie. Przyjmuje zamówienia od osób z terenu całej Polski. Poleca się jako pomoc jednorazowa lub w przypadku zapotrzebowania na stałą współpracę, zwłaszcza wśród osób prowadzących biznes z wykorzystaniem szeroko rozumianej logistyki. Proponowane płyty można rozmieścić nie tylko na drogach dojazdowych. Sprawdzają się też jako wykończenie stref parkowania pojazdów, szczególnie na terenach podmokłych, nachyleniach i spadkach, a także wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości wyłożenia innych stabilizatorów. 

Maty cechuje wyjątkowa wytrzymałość oraz giętkość, dzięki temu bardzo łatwo dopasowują się do ukształtowania dojazdu, są również bezpieczne dla karoserii i ogumienia pojazdów. W przeciwieństwie do kruszywa nie odpryskują spod kół, co jest także istotne, gdy daną drogą poruszają się też piesi. 

Data dodania: 25-02-2023
Autor: Gabriel Pawłowski
Źródło:
https://www.falkoninternational.pl/O-firmie


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Bednarczyk

Krosno

Eldrew Km-maszyny

Stalowa Wola

Bisbud Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Rzeszów