O firmie:


Telefon: +48757130910

Strona: https://hotelpodszrenica.pl/

Nazwa: F.S.H MAR-KUR

Adres: Broniewskiego 17

Miejscowość: Szklarska Poręba

Kod pocztowy: 58-580
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wiele przedsiębiorstw od czasu do czasu organizuje szkolenia, konferencje lub wyjazdy integracyjne, a wówczas poszukują one odpowiedniego miejsca na realizację takiego przedsięwzięcia. W przypadku takich firmowych eventów oczekują od organizatorów odpowiedniego miejsca, czyli dobrze wyposażonej sali konferencyjnej, mogącej pomieścić sporą liczbę uczestników. Liczą także na atrakcje po zakończeniu dnia szkoleniowego, dobrze zorganizowanych przerw kawowych i lunchowych, a także wygodnego noclegu.

Wszystkim tym dysponuje Firma Szkoleniowo-Handlowa Mar-Kur. To rodzinny biznes, prowadzony w dużym, nowoczesnym obiekcie, z ogromną salą bankietową oraz dwiema konferencyjnymi, z których większa może pomieścić nawet 100 osób. Obie sale wyposażono w podłużne stoły oraz wygodne fotele. Mają one elegancki wystrój i niezbędne wyposażenie.

Ten elegancko urządzony hotel w Szklarskiej Porębie oferuje uczestnikom tego rodzaju eventów możliwość skorzystania ze wszystkich udogodnień dostępnych na terenie obiektu. Są to między innymi:

  • miniSPA Tropikana,
  • jacuzzi,
  • sauna,
  • nowoczesne wyposażenie zdrowotno-relaksacyjne, gwarantujące odnowę ciała oraz umysłu.

Jest to miejsce oferujące swoje usługi nie tylko przedsiębiorstwom, ale także osobom prywatnym, które pragnęłyby spędzić w tej części polskich gór atrakcyjny urlop letni lub zimowy. Corocznie zaprasza także na pobyt świąteczny oraz sylwestrowy, gwarantując atrakcyjne ceny, miłą atmosferę oraz wspaniałe menu. Doskonała lokalizacja sprawia, że hotel ten jest chętnie wybierany przez urlopowiczów. Położony jest zarówno blisko centrum miasta, jak i dolnej stacji wyciągu narciarskiego, a w okolicy można znaleźć mnóstwo atrakcyjnych miejsc do zwiedzenia, do których prowadzą szlaki o różnym stopniu trudności. Jest to idealne miejsce dla osób kochających aktywnie spędzać wolny czas.

Firma ta zaprasza w swoje progi osoby samotne, pary i rodziny, w tym także ze zwierzętami. Oferuje komfortowe pokoje z telewizorem i łazienką. Każdy gość hotelowy ma nieograniczony dostępem do telewizji, WiFi i bezpłatnego parkingu.

Data dodania: 30-11-2023
Autor: Igor Grabowski
Źródło:
https://hotelpodszrenica.pl/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:greentex24

Wrocław

greentex24

Wrocław

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Wrocław