O firmie:


Telefon: 668 476 041

Strona: https://galeco.pl/

Nazwa: GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Uśmiechu 1

Miejscowość: Balice

Kod pocztowy: 32-083
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Nowoczesnym rozwiązaniem w dziedzinie odwodnienia dachu są rynny PCV. Sklep internetowy galeco.pl w swoim asortymencie posiada solidne i wytrzymałe artykuły budowlane w przystępnych cenach. Aby precyzyjnie i na lata zadbać o swój dom, należy wybrać nowoczesną technologię.

Czym się ona charakteryzuje? Koekstruzja jest technologią, która gwarantuje większą wytrzymałość. Materiał PCV jest odporny na promieniowanie słoneczne. Klient otrzymuje aż pięć lat gwarancji na kolor. Dzięki temu artykuł ten nie będzie zmieniał swojej barwy w różnych warunkach atmosferycznych, nawet w tych najtrudniejszych. Właściciel domu będzie mógł cieszyć się wysokim połyskiem rynien przez długie lata. Idealny wygląd artykułów zostanie niezniszczony. Dekarz docenił nowoczesny system za nowatorski kształt rynny. Jej struktura chroni przed nadmiernym przelewaniem się wody, nawet podczas ulewy. Rynny PCV w nowoczesnym systemie są odporne na rozciąganie. Co ważne, technologia obniża nagrzewanie się artykułu do 15%. A specjalnie profilowany hak rynnowy gwarantuje wytrzymałość na obciążenia. Nowością jest pierwszy na rynku łuk regulowany. Gospodarz domu będzie zachwycony krótkim czasem montowania i atrakcyjnym kosztem instalacji systemu rynnowego. Ponadto każdy kupujący otrzymuje gwarancję na piętnaście lat na wszelkie uszkodzenia mechaniczne.

Innowacyjnym rozwiązaniem stał się również narożnik regulowany. Co dzięki niemu zyskuje właściciel domu? Narożnik sprawia, że dekarz natychmiastowo otrzymuje precyzyjny kąt montażu rynny. Zamawianie narożników trwało bardzo długo, teraz rynna jest bezproblemowo mocowana bezpośrednio do niego. Elementy całego systemu są wyróżnione na stronach producentów i sklepów internetowych. Nowością jest wewnętrzne wywinięcie krawędzi rynny, która umożliwia doprowadzenie wody deszczowej, unikając przelewania się jej przez krawędzie rynien. Nowoczesność przejawia się również w możliwości wyboru odpowiedniego koloru, zgodnie z potrzebą klienta. Są one dostępne w kolorach ciemnobrązowym, białym, czarnym, jasnopopielatym, grafitowym i czekoladowym brązie.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów

Adwokat Maciej Rodacki

Kraków

Monitoring & IT

Kraków