O firmie:


Telefon: 91 460 26 01

Strona: http://galeriastolarki.pl/

Nazwa: Galeria Stolarki

Adres: Harnasiów 40

Miejscowość: Szczecin

Kod pocztowy: 71-018
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Firma Galeria Stolarki przedstawia w swojej ofercie wysokiej jakości elementy stolarki budowlanej. Duże doświadczenie w tej branży pozwoliło na udostępnienie okien wysokogatunkowych, które będą świetnie sprawdzały się przez wiele lat użytkowania. Okna skandynawskie szczecińskiego dystrybutora cechują się otwieraniem na zewnątrz, co jest szczególnie charakterystyczne dla budownictwa rynku skandynawskiego. Jest to doskonałe rozwiązane wszędzie tam, gdzie budynek zmaga się z dużym i mocnym wiatrem. Okna są dociskane do ramy przez wiatr, co jeszcze lepiej wzmacnia ich szczelność.

Niekorzystne warunki pogodowe, takie jak wiatr, deszcz, zawierucha zostaną odpowiednio zatrzymane przez szczelne i najlepsze okna wykonane z PCV. Warto również wspomnieć, że okna otwierane na zewnątrz oszczędzają sporą ilość miejsca w pomieszczeniu. Jest to również świetne rozwiązanie, gdy jest potrzeba zamontowania szyn na firany oraz zasłony, które mogłyby przeszkadzać przy otwieraniu okna do wewnątrz. Liczne walory funkcjonalne i estetyczne stały się głównym powodem, dla których okna tego rodzaju są wybierane przez coraz większe grono klientów polecanego sklepu.

Witryna online galeriastolarki.pl przedstawia na swojej stronie szereg ważnych informacji, które pozwalają na znacznie trafniejszy wybór produktu. Okna na wymiar będą dopasowane nie tylko do określonych ram, ale również planów na aranżację całego domu. W nowoczesnym i minimalistycznie urządzonym domu można skutecznie zastosować okna aluminiowe, natomiast klasyczne aranżacje świetnie będą komponować się z drewnem. Dlatego grono zadowolonych klientów szczecińskiej firmy wciąż się powiększa już nie tylko o deweloperów i inwestorów, ale również klientów indywidualnych. Proponowane okna skandynawskie to nowoczesna stylistyka, dzięki której elewacja domu będzie wyglądała wyjątkowo. Połączenie funkcjonalności z estetycznym wykończeniem sprawia, że tego rodzaju profile są zamawiane coraz częściej przez mieszkańców Szczecina, jak i innych miast oraz miejscowości w Polsce.

Data dodania: 02-12-2018
Autor: Oliwia Kowalczyk
Źródło:
http://galeriastolarki.pl/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Art Shops Sylwia Zakrocka

Szczecin

Averto Sp. z o. o.

Szczecin

Averto Sp. z o. o.

Szczecin