O firmie:


Telefon: +48 77 403 45 00

Strona: https://galmet.com.pl/

Nazwa: "Galmet Sp.z o.o." Sp. K.

Adres: Raciborska 36

Miejscowość: Głubczyce

Kod pocztowy: 48-100
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Za dostarczenie ciepłej wody użytkowej używanej w jednorodzinnych domach odpowiadają kotły. Obecnie wybór takich sprzętów jest bardzo szeroki, dlatego dopasowanie ich do wielkości obiektu czy potrzeb lokatorów staje się łatwe. Wszystkie z nich zamieniają energię paliwa na energię cieplną w procesie spalania. Jest ona przekazywana w zamkniętej instalacji z wykorzystaniem wody, a następnie transportowana do poszczególnych wnętrz. Sprzęty te zapewniają optymalną temperaturę nawet podczas najchłodniejszych dni. Kotły centralnego ogrzewania zmniejszają rachunki, są wygodne w użytkowaniu i proste w obsłudze. Nabywcy chwalą sobie między innymi modele elektryczne, uznawane za najnowocześniejsze i ekologiczne.

W przeszłości posiadacze kotłów wykorzystywali paliwa ciekłe, stałe lub gazowe, jednak dziś wiele z nich zaczęło stosować prąd. Sprzęty zasilane w ten sposób stanowią często główne źródło energii, choć mogą być użytkowane w formie zapasowych generatorów ciepła. Modele dostępne na rynku mają różną moc grzewczą, którą należy dopasowywać pod kątem metrażu obiektu. Nabywcy powinni wziąć pod uwagę także szereg innych kwestii, takich jak wentylacja pomieszczeń, współczynnik przenikania ciepła, typ izolacji termicznej, jaką zastosowano w budynku oraz jego zdolność akumulowania ciepła.

Te i inne modele zaprezentowano na stronie galmet.com.pl. Firma, która ją prowadzi, oferuje wyłącznie przetestowane sprzęty o bezawaryjnym działaniu. Dają one możliwość ogrzania nawet największych domów małym kosztem i w krótkim czasie. Najprostszą budowę mają modele ze spalaniem górnym, w których spalana jest cała porcja umieszczonego wewnątrz paliwa. Są one zasilane węglem lub koksem, nieco rzadziej drewnem.

Innym rozwiązaniem są kotły ze spalaniem dolnym, uznawane za nowocześniejsze. To ciekawa propozycja dla osób wykorzystujących wióry, zrębki, odpady organiczne, węgiel oraz drewno opałowe. Odznaczają się one dużą sprawnością i zużywają mało paliwa. Urządzenia te wyposażono w kilka ciągów spalinowych, a ich atutem jest niewielka ilość zanieczyszczeń przedostająca się do atmosfery. Firma proponuje jedynie certyfikowane sprzęty o solidnej konstrukcji. Mają one szczelne i wytrzymałe obudowy chroniące delikatniejsze części przed uszkodzeniami. Cena kotłów zależy od ich typu, producenta, wielkości oraz mocy.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:HSI Sp. z o.o.

Opole

Adwokat Małgorzata Pokrywka

Kędzierzyn-Koźle

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Mehl

Opole