O firmie:


Telefon: 504 130 489

Strona: https://greenhouse-service.pl/

Nazwa: GREENHOUSE SERVICE S.C.

Adres: Kasztanowa 12

Miejscowość: Lubliniec

Kod pocztowy: 42-700
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Ludzie uwielbiają posiedzieć na balkonie i poplotkować ze znajomymi popijając aromatyczną kawę. Co jednak robić, gdy na dworze jest ciepło, ale siąpi deszczyk? Warto pomyśleć o zabudowie balkonu. Do wyboru jest zabudowa pełna lub częściowa. Wszystko zależy od możliwości i oczekiwań użytkowników. Pełna zabudowa balkonu pozwoli na powiększenie powierzchni mieszkalnej. Jest to rozwiązanie bardzo chętnie wykorzystywane, m.in. przez właścicieli domków jednorodzinnych, hoteli i innych ośrodków użyteczności publicznej. Wysokiej jakości zabudowy balkonów i tarasów oferuje firma GreenHouse Service. Polecana zabudowa, m.in.:

  • zabezpieczy przed wiatrem i hałasem,
  • ochroni przed opadami atmosferycznymi i zbytnim nasłonecznieniem,
  • będzie dodatkowym zabezpieczeniem dla bawiących się dzieci na balkonie,
  • pozwoli na zaoszczędzenie energii cieplnej – zabudowa będzie dodatkową barierą przed zimnem.

Ponadto zabudowanie balkonu sprawi, że uniknie się obserwacji natrętnych sąsiadów. Co ważne, konstrukcja takiej zabudowy jest lekka i łatwa do utrzymania w czystości.

Decydując się na zabudowę balkonu, można skorzystać z dwóch opcji – może to być system aluminiowy lub z rozsuwanych okien. Okna można łatwo demontować i samemu z powrotem zamontować. Zdemontowane okna łatwo się czyści, a konstrukcja nie wymaga specjalnej konserwacji. Jest to rozwiązanie nieco droższe, ale prezentuje się naprawdę elegancko.

Z usług firmy korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i firmy. Do zabudowy używa się aluminium i szkła hartowanego. Szkło hartowne jest wytrzymałe, a podczas ewentualnego stłuczenia nie stanowi zagrożenia. Zabudowując balkon elementami ze szkła, nie ingeruje się zbytnio w architekturę budynku. Jest to bardzo ważne, zwłaszcza w blokach.

Polecana przez firmę konstrukcja zabudowy jest bezawaryjna i posłuży przez wiele lat. Warto zainwestować w taką zabudowę, a na pewno będą Państwo zadowoleni. Będziecie mogli korzystać z balkonu nie tylko w ciepłe i bezwietrzne dni. Mając zabudowany balkon bądź taras, niestraszny Wam będzie deszcz, grad i wiatr. Praktyczna zabudowa ochroni przed wszystkimi niedogodnościami. Zima zaś można składować na balkonie, np. sezonowy sprzęt sportowy.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Sosnowiec

Adwokat Stefan Mrozek

Gliwice

"Projektowanie Wnętrz" Oliwia Drobnicka

Katowice