O firmie:


Telefon: 501 727 858

Strona: https://www.greentex24.pl/

Nazwa: greentex24

Adres: Nyska 61a

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 50-505
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Sprzątanie nie musi być karą - jeżeli podział obowiązków będzie rozłożony sprawiedliwie, to okaże się, że może być nawet przyjemne, bo miło jest później mieszkać w czystym wnętrzu. Właściwie dobrane środki czystości i akcesoria do sprzątania potrafią pomóc szybko i sprawnie zrobić porządek w każdym wnętrzu. Przy dostępie do wielu mechanicznych urządzeń nie powinno to być trudne i skomplikowane.

 

Odpowiednio dobrane ściereczki pozwalają sprzątać efektywnie, szybko i bez konieczności poprawiania. Natomiast do zmywania podłogi najlepszy będzie mop kieszeniowy dostępny w sklepie na stronie greentex24.pl, który umożliwia dokładne wyczyszczenie powierzchni. Znakomicie sprawdza się nie tylko w domu, ale również przy czyszczeniu i dezynfekcji dużych powierzchni z ceramiki, kamienia czy gresu. Jest łatwy w montażu, nakłada się go za pomocą dwóch kieszeni umieszczonych po dwóch stronach stelaża. Mop zwiększa przyczepność kurzu i małych elementów zalegających na podłodze, ze względu na elektrostatyczne działanie mikrofibry, a dzięki temu, że można go prać, może być wykorzystywany wielokrotnie. W trakcie moczenia nie traci swoich właściwości, do których zalicza się m.in. doskonała przyczepność.

 

Jest bardzo przydatny w szpitalach, gdzie częstotliwość sprzątania i zmywania jest ogromna. Łatwe nakładanie pozwala na stosowanie w każdej sali nowego mopa, co jest bardzo ważne dla zachowania idealnej sterylności. Jest doskonałym wyborem dla czyszczenia dużych powierzchni, często wykorzystywanym przez profesjonalne firm sprzątające. Dzięki swojemu kształtowi łatwo wpasowuje się w każdy kąt i pozwala dokładnie zebrać zalegający brud.

 

Jest to produkt bardzo ekonomiczny, gdyż zachowuje pełną sprawność przy intensywnej eksploatacji, nawet do 300 myć. Z tego powodu jest to też wyrób ekologiczny, czyli bardzo przyjazny dla środowiska. Jak widać, nie każde sprzątanie musi być okupione ciężką pracą, w niektórych przypadkach technologia pozwala na ułatwienie sobie tego zadania i wykorzystanie dla swoich potrzeb gotowych rozwiązań.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:greentex24

Wrocław

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Wrocław

Lovely Baskets

Twardogóra