O firmie:


Telefon: 501 727 858

Strona: https://www.greentex24.pl/

Nazwa: greentex24

Adres: Nyska 61a

Miejscowość: Wrocław

Kod pocztowy: 50-505
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Ochrona środowiska jest priorytetową sprawą dla wszystkich producentów, w związku z tym każdy szuka alternatywy dla swoich wyrobów. Dotyczy to również branży sprzątającej, która powinna ograniczać użycie groźnej chemii.

 

Przy współudziale naukowców powstał materiał z naturalnego włókna bambusowego. Ten innowacyjny produkt zyskał sobie zwolenników w rekordowym czasie, pomimo niezbyt niskiej ceny. Pierwsze podchwyciły go firmy kosmetyczne, produkując płatki do demakijażu wielorazowego użytku. Ochrona środowiska jest bliska wielu ludziom, dlatego znalazł on szerokie zastosowanie również w prywatnych domach.

 

Następnie wkroczyły firmy produkujące materiały do sprzątania i ściereczki bambusowe od razu zyskały grono zagorzałych miłośników. Wszędzie tam, gdzie pojawiają się zabrudzenia, te akcesoria poradzą sobie wręcz wyśmienicie, ponieważ są dużo bardziej chłonne niż bawełna. Wilgoć przez nie wchłaniana jest szybko odparowywana, a ponieważ są miękkie, dostęp do każdej powierzchni jest ułatwiony. W związku z tym, że bambus ma właściwości antybakteryjne i bakteriostatyczne, zapobiega rozwijaniu się groźnych związków i tworzeniu nieprzyjemnych zapachów, dlatego też ściereczki pozostają świeże przez długi czas. Nadają się do sprzątania na sucho i na mokro i świetnie dają sobie radę bez konieczności użycia środków czyszczących i myjących, co pozwala obniżyć koszty porządkowania.

 

Istotną zaletą tych produktów, które są dostępne w sklepie na greentex24.pl, jest szczególna estetyka i kolorystyka co pozwala na jego właściwe użytkowanie. W związku z tym, że uprawa bambusa jest całkowicie naturalna, wykonane z niego akcesoria są doskonałą alternatywą dla alergików i astmatyków.

 

Kolejną bardzo istotną cechą produktu jest całkowita biodegradowalność, co jest bardzo ważnym argumentem, przemawiającym na ich korzyść.

Coraz więcej użytkowników docenia zalety tego surowca, jako produktu, w związku z tym dąży się do znalezienia jak największej liczby zastosowań dla tego materiału. Warto korzystać z ekologicznych i skutecznych produktów do sprzątania.

Data dodania: 26-02-2020
Autor: Natan Grabowski
Źródło:
https://www.greentex24.pl/bambusowe-c-3_26.html


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:greentex24

Wrocław

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Wrocław

Lovely Baskets

Twardogóra