O firmie:


Telefon: 58 620 70 33

Strona: https://www.hossa.gda.pl

Nazwa: GRUPA INWESTYCYJNA HOSSA S.A.

Adres: Władysława IV 43

Miejscowość: Gdynia

Kod pocztowy: 81-395
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Zakup mieszkania to poważna inwestycja, nie tylko ze względów finansowych. Podejmując ją, trzeba zadbać o wiele spraw, między innymi o wykończenie. Generuje to spore koszty, ale też konieczność podjęcia wielu decyzji, a już największym wyzwaniem jest znalezienie dobrych ekip, które wykonają wszelkie prace. Jest to trudne, gdyż popyt na takie usługi jest duże i najlepsze ekipy mają zarezerwowane terminy znacznie do przodu, kiepskich zaś z oczywistych względów nie warto zatrudniać. Z tego powodu, mając świadomość, jak wielkim wyzwaniem jest to zadanie, dużo osób woli zrezygnować z kupna nowego mieszkania i postawić na lokal z rynku wtórnego. Ponieważ jednak takie rozwiązanie nie jest idealne, dużo lepiej będzie postawić na mieszkanie nowe, ale w opcji pod klucz. Takie udogodnienia ma dla swych klientów znany trójmiejski deweloper.

Wzbogacenie oferty o taką usługę jak wykańczanie mieszkań, przez zaufanych projektantów i sprawdzone ekipy, jest wynikiem długoletniej działalności firmy na rynku, co pozwoliło jej doskonale poznać oczekiwania klientów. Wie ona, że niektórzy nie mogą się doczekać, by zacząć urządzać mieszkanie według swojego gustu, nieraz nawet latami marzą o tym, że będą samodzielnie tapetować czy dekorować wnętrza, jednak nie dotyczy to wszystkich. Mieszkania pod klucz oferowane przez Grupę Inwestycyjną Hossa są też często wybierane przez osoby niemające czasu, niechcące tracić go na szukanie ekipy, pilnowanie jej, zakupy potrzebnych materiałów itp. Decydując się na tę opcję, można również zapewnić sobie wielką wygodę.

Jednocześnie można mieć pewność, że zakupione mieszkanie zostanie urządzone dokładnie tak, jak życzy sobie tego inwestor, ponieważ projektanci stale się z nim konsultują, na każdym etapie prowadzenia prac. Czuwają też nad ich przebiegiem, zdejmując ten ciężar z barków inwestora.

Oczywiście opcja ta sprawia, że zakup mieszkania kosztuje dużo więcej niż w przypadku stanu surowego, ale zdecydowanie jest to cena, którą warto ponieść za wygodę i oszczędność czasu, a także gwarancję, że mieszkanie zyska niezwykły komfort użytkowania oraz piękny wygląd. Jest to też wygodniejsze i często tańsze niż szukanie projektanta na własną rękę - warto przy tym wiedzieć, że najlepsi fachowcy nie mają wiele wolnych terminów w najbliższym czasie. Firma zaś gwarantuje niezwłoczne przystąpienie do realizacji zlecenia.

Data dodania: 28-01-2022
Autor: Natasza Adamczyk
Źródło:
https://www.hossa.gda.pl/podklucz/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Tapestry

Gdańsk

DOWAN Sp. z o.o.

Gdańsk

Kancelaria Radcy Prawnego Janusz Behrendt

Pruszcz Gdański