O firmie:


Telefon: 534 855 222

Strona: https://henimax.pl/

Nazwa: Henimax

Adres: Partyzantów 22

Miejscowość: Gubin

Kod pocztowy: 66-620
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Dobór odpowiedniego grzejnika elektrycznego do pomieszczenia zależy od wielu czynników, takich jak wielkość i wysokość pomieszczenia, izolacja termiczna, liczba okien i drzwi, a także potrzeby użytkowników.

Jednym z podstawowych czynników, dzięki którym można obliczyć moc grzejnika, jest wielkość pomieszczenia. Zazwyczaj na każde 10 m² należy liczyć co najmniej 1 kW mocy. Dla większych pomieszczeń trzeba zatem wybrać grzejnik o większych możliwościach. Niektóre grzejniki elektryczne posiadają dodatkowe funkcje, takie jak termostat lub pilot zdalnego sterowania. Tego typu możliwości zwiększają wygodę użytkowania urządzenia, a do tego mogą realnie wpłynąć na jego energooszczędne wykorzystanie. Zawsze warto wybierać grzejniki elektryczne od renomowanego producenta, aby mieć pewność, że będą one bezpieczne i efektywne. Takie właśnie produkty ma w swojej ofercie firma Henimax. Specjalizuje się ona w sprzedaży sprawdzonych grzejników akumulacyjnych, które gromadzą energię w nocy, gdy jej ceny są niższe, aby później móc oddać ciepło w ciągu dnia. W ten sposób można znacząco zaoszczędzić na kosztach ogrzewania domu. Do wyboru są grzejniki w różnym rozmiarze i kolorystyce, aby każdy kupujący mógł dostosować je do własnych oczekiwań. Podmiot zapewnia doradztwo ze strony pracowników.

W asortymencie sprzedawcy znajdują się również grzejniki przeznaczone do łazienek, a także modele konwektorowe. Warto bliżej zapoznać się z piecami akumulacyjnymi, działającymi w dynamiczny sposób, zgodnie z ustawieniami wprowadzonymi przez użytkownika. Na stronie można dowiedzieć się więcej na temat technologii AeroFlow, dzięki której wiszące grzejniki elektryczne są tak wydajne, a przy tym zajmują niewiele miejsca.

Data dodania: 07-03-2023
Autor: Tadeusz Zakrzewski
Źródło:
https://henimax.pl/elektryczny-grzejnik-scienny/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:STIER S.C.

Gorzów Wielkopolski

Adwokat Paweł Polański

Zielona Góra

SEBKEN

Trzciel