O firmie:


Telefon: 77 442 71 64

Strona: https://iiyama-sklep.pl/

Nazwa: HSI Sp. z o.o.

Adres: Technologiczna 2

Miejscowość: Opole

Kod pocztowy: 45-839
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Japońskie technologie są doceniane przez odbiorców na całym świecie i uznawane za trwałe, a jednocześnie innowacyjne, przydatne oraz przyjazne dla użytkowników, bez względu na sposób ich wykorzystania. Dostrzegając zainteresowanie produktami elektronicznymi i komputerowymi z takich krajów, jak Japonia, właściciel sklepu online ogłaszającego się pod linkiem iiyama-sklep.pl rozpoczął dystrybucję na polskim rynku towarów wyprodukowanych przez znaną zarówno w Polsce, jak i poza granicami markę Iiyama. Jej domeną jest wytwarzanie między innymi doskonałej jakości monitorów oraz osprzętu dodatkowego, w tym rozmaitych mocowań, które w znacznym stopniu ułatwiają dostosowanie poszczególnych parametrów urządzeń do indywidualnych potrzeb osób, które z nich korzystają. 

Kadra sklepu proponuje sprzęt w przystępnych cenach, z gwarancją producenta. Zaprasza do zapoznania się z przygotowaną ofertą sprzedażową osoby prywatne oraz odbiorców biznesowych i instytucjonalnych. Monitory Iiyama cieszą się dobrą opinią, co widać po wpisach zamieszczanych przez zadowolonych użytkowników na różnego rodzaju forach tematycznych. Pracownicy, starając się sprostać oczekiwaniom rynku, szczególnie w gestii zadowolenia klienta z zakupu produktu spełniającego jego oczekiwania, świadczą też usługi doradcze. Chętnie odpowiadają na pytania dotyczące specyfikacji technicznej urządzeń, zadawane online. Aby zapewnić swoim odbiorcom szybki dostęp do wartościowych i przydatnych informacji dotyczących urządzeń wspomnianej marki, na bieżąco aktualizują wpisy na prowadzonym blogu, przedstawiając najpopularniejsze zagadnienia związane z technologią informatyczną i możliwościami, jakie zapewnia.

Dystrybucja dostępnego w sprzedaży sprzętu odbywa się z zastosowaniem odpowiednich procedur zabezpieczających zawartość przesyłki przed zniszczeniem w trakcie transportu. Dostawca realizuje zamówienia głównie na terenie kraju, ale istnieje też możliwość skorzystania z propozycji sprzedażowej dla osób z zagranicy. Strona sklepu została również dostosowana do potrzeb obcokrajowców. Mogą oni w prosty i szybki sposób zmienić język publikowanych treści z polskiego na czeski, bułgarski, rumuński i słowacki. Aby złożyć oraz opłacić zamówienie, każdy klient musi przejść proces weryfikacyjny i założyć na serwisie indywidualne konto.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:"Galmet Sp.z o.o." Sp. K.

Głubczyce

Adwokat Małgorzata Pokrywka

Kędzierzyn-Koźle

Kancelaria Adwokacka Adwokat Maria Mehl

Opole