O firmie:


Telefon: 18 44 21 666

Strona: https://www.ibcs.pl

Nazwa: IBCS Poland

Adres: J. Piłsudskiego 46

Miejscowość: Nowy Sącz

Kod pocztowy: 33-300
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Firma IBCS działa na rynku od wielu lat. Może pochwalić się rozbudowanym asortymentem rozwiązań z obszaru robotyki, automatyki oraz IT przeznaczonych dla przedstawicieli branży logistycznej. Współpracuje z najlepszymi polskimi i zagranicznymi producentami, stawiając na zaawansowane technologie i nowoczesną funkcjonalność. Do tego dochodzi szereg usług doradczych oraz związanych z czynnościami wdrożeniowymi, utrzymaniem i serwisowaniem infrastruktury. Bogate doświadczenie i specjalistyczna wiedza pozwalają w pełni odpowiadać na potrzeby i oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Katalog usługowo-produktowy jest rozbudowany. Obejmuje między innymi profesjonalne, rzetelne oznakowanie magazynów pozwalające w sposób sprawny i efektywny zarządzać obiektem i procesami przebiegającymi w jego wnętrzu. Kluczowe w tym kontekście są etykiety zadrukowane kodami kreskowymi wykorzystywane do znakowania regałów, alejek, ciągów komunikacyjnych, miejsc załadunkowych itp.

Marka stawia na indywidualne podejście, dostosowując techniki montażu do panujących warunków, a także korzystając z szerokiego asortymentu materiałów przeznaczonych do ich produkcji (wyłącznie markowe wyroby od cenionych na całym świecie producentów). Klienci mogą przy tym liczyć na pełne zrozumienie potrzeb dzięki unikalnemu know-how wchodzących w skład zespołu fachowców. Wszystkie realizacje poparte są imponującym doświadczeniem w realizacji podobnych zleceń zarówno w Polsce, jak i Europie. 

Na uwagę zasługuje przy tym również specjalna, rozbudowana procedura stosowana w zleceniach o specyficznych wymaganiach. W takim przypadku przed przystąpieniem do prac wykonywane są prototypy mocowań i sprawdzane próbki materiałów, co pozwala uzyskać pewność co do zgodności z proponowanych rozwiązań z oczekiwaniami. Do tego dochodzi kompleksowy charakter każdej realizacji - firma dostarcza zarówno sprzęt, software, materiały eksploatacyjne, a także zajmuje się prowadzeniem szkoleń (cieszy się rozpoznawalnością jako czołowy integrator systemów informatycznych w kraju).

Data dodania: 13-02-2022
Autor: Angelika Kowalczyk
Źródło:
https://www.ibcs.pl/oznakowanie-magazynow/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adwokat Natalia Chrostek

Tarnów

GALECO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Balice

Adwokat Maciej Rodacki

Kraków