O firmie:


Telefon: 534450764

Strona: https://insperio.pl

Nazwa: Insperio

Adres: Kolonia Porosły 4

Miejscowość: Choroszcz

Kod pocztowy: 16-070
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Obecnie zdecydowanie modne są nowoczesne wnętrza, które wyróżniają się minimalizmem. Osoby chcące zaprowadzić taki styl w pomieszczeniach często jednak obawiają się, że będzie to wiązało się z uzyskaniem odczucia chłodu, pomieszczenia nie będą przytulne, tego zaś jednak wymaga się we wnętrzach mieszkalnych niezależnie od stylu, w jakim są urządzone. Warto jednak wiedzieć, że pomieszczenia bardzo łatwo można ocieplić i uczynić bardziej przytulnymi, przyjemnymi w odbiorze, wystarczy tylko postarać się o odpowiednie dodatki. Mogą to być na przykład narzuty, poduszki, a także, pełniące rolę nie tylko dekoracji, ale też użytecznych siedzisk, pluszowe pufy, które sklep Insperio poleca przede wszystkim dla dzieci. Sprawdzą się one także jednak w innych pomieszczeniach, zwłaszcza w tych domach, w których faktycznie są maluchy - choć na pewno nie tylko one zechcą z nich skorzystać.

Pufy przedstawiające urocze zwierzątka, a przede wszystkim - mające fantastyczne pluszowe wykończenie, świetnie sprawdzają się zarówno jako dekoracja wizualnie ocieplająca pomieszczenie, jak i wygodne siedzisko. Jeśli dodatkowo połączy się ją z puchatym dywanem czy włochatą narzutą, nie trzeba obawiać się, że nawet surowe, na przykład wykończone kamieniem, wnętrza będą chłodne i bezosobowe.

Wielką zaletą tego swoistego mebla jest też fakt, że jest on pompowany. Dzięki temu jest jeszcze wygodniejszy w użytkowaniu - wypełnienie powietrzem w połączeniu z pluszem dają wygodę, jaka zachwyci nie tylko najmłodszych. Praktyczni rodzice i posiadacze mniejszych pomieszczeń docenią też fakt, że mebel ten oszczędza miejsce. Jeśli akurat nie będzie potrzebny, można spuścić z niego powietrze i go schować, by ponownie użyć kiedy zajdzie taka potrzeba.

Pufy te można we wskazanej ofercie znaleźć w wielu wariantach, co pozwala idealnie dobrać je do gustu swojego lub dziecka - przyszłego użytkownika, wystroju wnętrza czy innych kwestii. Do zakupu tego nietuzinkowego mebla zachęcają niewygórowane ceny, jakie proponuje sklep.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kolmat

Rospuda

Proogród

Białystok

Kancelaria Adwokacka adw. Marcin Sakowicz

Bielsk Podlaski