O firmie:


Telefon: 32 335 93 08

Strona: https://supportqpolska.pl

Nazwa: Interdont Support Q Sp. z o. o.

Adres: Pukowca 15

Miejscowość: Katowice

Kod pocztowy: 40-847
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Obecnie audyty to jedna z najskuteczniejszych i najmniej inwazyjnych metod poprawy jakości pracy poszczególnych działów w firmie, bez względu na jej dziedzinę, wielkość i zakres prowadzonej działalności. Skuteczność kontroli wewnętrznych w dużej mierze zależy od kwalifikacji audytora. Mając to na względzie, warto wspierać rozwój swoich pracowników poprzez danie im możliwości zdobycia odpowiedniej wiedzy i umiejętności pozwalających przeprowadzać audyt w ich miejscu pracy. 

Zadaniem osoby na wspomnianym stanowisku jest analiza systemowa procesów, jakie odbywają się w danym przedsiębiorstwie oraz wskazanie stref wymagających korekty i dodatkowego wsparcia. O tym, jak ważna jest przeprowadzana okresowo kontrola jakości, starają się informować pracownicy Vertin Sp. z o.o. Działając jako międzynarodowa spółka legitymująca się wieloletnim doświadczeniem rynkowym w zakresie wsparcia rozwojowego dla partnerów biznesowych, firma przedstawia innowacyjne i skuteczne rozwiązania pozwalające usprawnić system i poprawić jego efektywność. 

Obecnie domeną realizatora jest nie tylko doradztwo, ale także pomoc szkoleniowa. Lista kursów jest zróżnicowana. Warto się z nią zapoznać oraz skorzystać z wybranej formy, jeśli planuje się aktualizację wiedzy jako audytor lub chce się nabyć odpowiednie kwalifikacje, aby móc przeprowadzać w swoim zakładzie pracy audyt zgodny z VDA 6.3. Istnieje też możliwość zapisu na rozmaite szkolenia o powiązanej, równie interesującej tematyce. Organizator posiada potrzebne uprawnienia i certyfikaty, dzięki czemu zaświadczeniem o uczestnictwie w danym kursie można legitymować się na rynku pracy jako dokumentem potwierdzającym specjalne umiejętności kontrolne. 

Data dodania: 11-03-2023
Autor: Oliwia Kowalczyk
Źródło:
https://vertin.pl/audytor-procesu-zgodnie-z-vda-6-3/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Sosnowiec

GREENHOUSE SERVICE S.C.

Lubliniec

Adwokat Stefan Mrozek

Gliwice