O firmie:


Telefon: +420 597578652

Strona: https://www.firma-w-czechach.pl/

Nazwa: JUDr. Wieslaw Firla

Adres: Křížkovského 10/617

Miejscowość: Ostrava – Muglinov

Kod pocztowy: 71-2 0
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Kancelaria adwokacka JUDr. Wiesława Firli posiada wieloletnie doświadczenie z zakresu obsługi prawnej podmiotów gospodarczych. Firma świadczy swoje usługi na bardzo wysokim poziomie na trenie Czech oraz Słowacji. Co swoim klientom oferuje kancelaria? Przede wszystkim:

  • kompleksową pomoc prawną przy prowadzeniu działalności gospodarczej, 
  • weryfikacja oraz sprawdzania zagranicznych kontrahentów, 
  • usługi w Czechach oraz na Słowacji bez konieczności przyjeżdżania, 
  • księgowość,
  • porozumiewanie się w języku polskim.

Firma występuje także jako pełnomocnik firm w licznych postępowaniach sądowych, w negocjacjach handlowych, w sprawach nieruchomości oraz innego rodzaju spotkaniach i sprawach gdzie właściciel sam nie może lub nie chce uczestniczyć. Kancelaria zapewnia polskim klientom pomoc w rozpoczęciu działalności w Czechach lub na Słowacji oraz pomoc w jej prowadzeniu. Kancelaria jest w stanie zapewnić:

  • siedzibę firmie, 
  • księgowość,
  • tłumaczenia na oraz z języka czeskiego i słowackiego 
  • analizy wiarygodności finansowej czeskiego partnera biznesowego.

Adwokaci z Czech wspomagają także polskich lekarzy, którzy chcą uzyskać prawo do wykonywania zwodu poza granicami swojego państwa. Wspomagają także lekarzy, którzy chcą założyć własne zakłady opieki zdrowotnej u południowych sąsiadów. Kancelaria świadczy więc kompleksowe usługi wszystkim klientom niezależnie od rodzaju działalności. Firma posiada swoje biura niedaleko granicy polskiej - biuro w Hawierzowie oraz filię w Ostrawie. Bardzo dużą część spraw można załatwić w kancelarii bez konieczności osobistego przyjazdu do biura. Jest to bardzo duże udogodnienie, które daje możliwość załatwienia kilku ważnych spraw w jednym momencie. Wszystkie usługi świadczone są przez kancelarię na bardzo wysokim poziomie. Klienci mogą mieć pewność, że otrzymają niezbędne wsparcie na każdym etapie prowadzenia swojej działalności. Każda osoba, która chce skorzystać z usług kancelarii, może mieć pewność, że nie narazi się na bardzo wysokie koszta. Jest to niezwykle ważne zwłaszcza dla osób, które chcą założyć własną działalność - wówczas liczy się każdy grosz. 

Data dodania: 01-07-2020
Autor: Natasza Adamczyk
Źródło:
https://www.firma-w-czechach.pl/


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl

Frankfurt

Kancelaria Wyoming LLC

Cheyenne

WordCare