O firmie:


Telefon: 603121704

Strona: https://adwokatmichalski.com/

Nazwa: Kancelaria adwokacka adw. Maciej Michalski

Adres: Adama Mickiewicza 1a

Miejscowość: Legnica

Kod pocztowy: 59-220
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Polskie prawo nie jest doskonałe. Choć szczegółowo reguluje wiele kwestii, zwłaszcza jeśli chodzi o prawo karne, nie zawsze udaje się złapać i osądzić przestępcę, znane są też przypadki, w których niewinna osoba została skazana, na przykład dlatego, że proces był poszlakowy. Właściwie nikt nie wie, czy nie padnie kiedyś ofiarą przestępstwa albo nie zostanie o nie oskarżonym, będąc winnym lub nie. Zawsze jednak można liczyć na pomoc prawnika, który zobowiązany jest zrobić wszystko, co w jego mocy, by bronić swojego klienta i jak najlepiej zadbać o jego interesy.

Jest wiele spraw i postępowań, w których warto skorzystać z pomocy adwokata, niemniej można się bez tego obyć. Dotyczy to na przykład pisania testamentu, a nawet postępowania rozwodowego - o tym, jak napisać i gdzie złożyć pozew rozwodowy, można choćby przeczytać w internecie. Jednak będąc stroną w procesie karnym nie warto rezygnować z takiej pomocy. Nierzadko ludzie uważają, że prawdziwe jest powiedzenie, iż prawda obroni się sama, ale niestety nie zawsze tak bywa. Zwłaszcza jeśli druga strona ma zręcznego adwokata, nie można liczyć na to, że uda się samodzielnie poradzić sobie w sytuacji lub zgromadzone dowody będą przemawiać na korzyść. Dotyczy to zarówno osób oskarżonych w procesie, jak i pokrzywdzonych, mających nadzieję, że dana osoba, która dopuściła się przestępstwa, dostanie jak najsurowszy wyrok.

Mając to na uwadze, mało kto zdaje się tylko na własne siły w przypadku procesów karnych czy choćby podejrzeń. Adwokat z Legnicy specjalizujący się w prawie karnym na swej stronie internetowej adwokatmichalski.com radzi nawet, by znaleźć prawnika i zacząć budować linię obrony jeszcze właśnie na etapie podejrzeń. Takich spraw nie można zostawiać własnemu biegowi, zwłaszcza że mogą być one zagrożone wysokimi karami.

Zatrudniony do tego rodzaju postępowań prawnik doradzi klientowi najlepsze rozwiązania, choćby to, czy ma on zeznawać, czy odmówić składania zeznań, czasem bowiem to drugie jest lepsze - winny nie musi oskarżać się sam. Adwokat wdroży też wszelkie możliwe rozwiązania mające na celu doprowadzenie do korzystnego dla jego klienta wyroku, bez względu na to, czy jest on oskarżony, czy pokrzywdzony, winny czy niesłusznie posądzony. Nigdy przy tym nie ocenia swych klientów - nie musi nawet wiedzieć tego, czy są winni.

Data dodania: 31-03-2022
Autor: Kamil Konieczny
Źródło:
https://adwokatmichalski.com/sprawy-karne


DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:greentex24

Wrocław

greentex24

Wrocław

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Wrocław