O firmie:


Telefon: 698 272 197

Strona: http://adwokat-kotewicz.pl

Nazwa: Kancelaria Adwokacka Adwokat Ewa Kotewicz

Adres: Modrzejowska 20

Miejscowość: Sosnowiec

Kod pocztowy: 41-200
Oceń firmę (0 z 0 głosów)Opis:


Wszystkie sprawy z zakresu prawa rodzinnego wymagają od prawnika empatycznego, a jednocześnie profesjonalnego podejścia. Dla wielu osób, w tym również dzieci, czas separacji, rozwodu czy związanych z tymi działaniami rozpraw sądowych to bardzo trudny oraz obciążający emocjonalnie i psychicznie okres. Dlatego tak ważne jest, aby ograniczyć jego trwanie do niezbędnego minimum. W takich sytuacjach wiedza, doświadczenie i wyczucie adwokata są bardzo cenne i pozwalają przeprowadzić rodziny przez wszystkie formalności i spotkania na sali sądowej bez zbędnego stresu.

Kancelaria Adwokacka adwokat Ewy Kotewicz zajmuje się nie tylko sprawami rozwodowymi, ale także wszystkimi, które dotyczą kwestii związanych z rodziną. Prawnicy dbają o to, by sprawy potoczyły się zgodnie z oczekiwaniem zgłaszających się do nich osób. Priorytetem jest jednak zawsze dobro dzieci. Klienci mogą liczyć na wsparcie w zakresie:

  • podziału majątku,
  • zniesienia małżeńskiej wspólności majątkowej,
  • ustalenia kontaktów z dziećmi rodzica wyprowadzającego się z domu,
  • ustalenia władzy rodzicielskiej lub ustanowienia opieki prawnej nad dzieckiem,
  • alimentów,
  • ustalenia lub zaprzeczenia ojcostwa.

W wielu przypadkach korzystniejszym rozwiązaniem podczas rozwodu jest wybranie zakończenia małżeństwa za porozumieniem stron. Opcja ta wiąże się z mniejszą liczbą rozpraw – czasami takie sprawy udaje się zamknąć już na pierwszej wizycie w sądzie. Jednak jeśli z jakichś względów tryb bez orzekania o winie jednego ze współmałżonków nie jest optymalnym wyborem, wówczas prawnicy z sosnowieckiej kancelarii pomogą odpowiednio się przygotować do takiego procesu.

Kancelaria adwokacka zajmuje się nie tylko przygotowywaniem dokumentacji, sporządzaniem pozwów czy składaniem odwołań, ale także czynnie reprezentuje klienta przed sądem. Każdy, kto zgłasza się ze swoją sprawą do prawnika, ma zagwarantowane indywidualne podejście, a także rzetelne przygotowanie do wszystkich procedur.

Osoby mogą zgłaszać się po poradę nie tylko w sprawach takich jak alimenty i rozwody – kancelaria w Sosnowcu prowadzi również sprawy z zakresu prawa karnego, spadkowego czy cywilnego. Z kompleksowej obsługi prawnej mogą skorzystać także przedsiębiorcy. Zespół adwokatów zajmuje się opiniowaniem umów, doradza podczas rozmaitych posunięć biznesowych i pomaga obrać najkorzystniejszą oraz zgodną z literą prawa ścieżkę.

DODAJ OPINIE


Brak komentarzy! Bądź pierwszy!

FIRMY W OKOLICY:Kancelaria Adwokacka Adam Bakłażec

Sosnowiec

GREENHOUSE SERVICE S.C.

Lubliniec

Adwokat Stefan Mrozek

Gliwice